فروش شکلات
خانه / شکلات ایرانی / بازار پخش عمده انواع شکلات ایرانی

بازار پخش عمده انواع شکلات ایرانی

 

بازار پخش عمده انواع شکلات ایرانی

پخش عمده انواع شکلات ایرانی با کیفیت در این بازار فروش آنلاین شکلات کشوری به صورت عمده و در سراسر کشور انجام می پذیرد ، خریداران می توانند بهترین انواع شکلات درجه یک ایرانی با کیفیت را با قیمتی رقابتی و ارزان خریدارای کرده و در شهر و محل مورد نظر خود دریافت نمایند.

صنعت شکلات سازی ایرانی در سالهای اخیر توانسته جایگاه مهمی در صادرات کشور برای خود باز نمایند و  ارزآوری به همراه داشته باشد و فعالیت اقتصادی در این جوزه حاشیه سود خوبی برای فعالیت به همراه دارد و باعث رونق اقتصادی کشور می شود.

شکلات ایرانی

شکلات ایرانی، یکی از صنایعی است که در این چند سال، نسبت به دیگر صنایع، رشد و بازار خرید و فروش چشمگیری داشته باشد. صنعت شکلات سازی در ایران  عمری ۷۰ ساله دارد و در کنار تنوعی که در تولیدات خود ایجاد کرده ، توانسته با افزایش دادن کیفیت و مرغوبیت انواع شکلات تولیدی خود ، بازار خرید و فروش خوبی را در داخل و خارج کشور بدست آورد.

کارخانجات و کارگاه های زیادی در گوشه و کنار کشور به تولید انواع مختلف شکلات، تافی و دراژه ایرانی مشغول هستند و برخی از این تولیدات قابل رقابت با انواع شکلات کشورهای پیشرو در این صنعت هستند .

بازار پخش عمده انواع شکلات ایرانی

انواع شکلات ایرانی

شرکتها و کارخانجات تولیدی شکلات ، انواع مختلفی از شکلات را در طعم و مدل های متفاوت تولید می نمایند . انواع شکلات های تولیدی این برندها بسیار متنوع و کاربردهای متفاوتی دارند تا خریداران و مصرف کنندگان مختلف بتوانند از هر نوعی که می خواهند خریدارای و مصرف نمایند. برخی از انواع شکلات های ایرانی شامل موارد زیر می باشند :

 • انواع شکلات های لوکس و گران قیمت
 • انواع شکلات کادویی
 • انواع شکلات فانتزی
 • انواع شکلات صنعتی
 • انواع شکلات تافی

اما آنچه به صورت گسترده در بازار وجود دارد و خریداران بسیاری به خرید و مصرف آن علاقه مند هستند و می توان گفت شناخت مردم از شکلات به این نوع از شکلات بستگی دارد، انواع شکلات پذیرایی می باشد که در مراسم ها و جشن ها و یا مهمانی ها به طور گسترده خریدارای و استفاده می شود. شکلات های تولیدی در کارخانه ها و کارگاه های سراسر کشور در طعم و مزه های مختلف می باشد تا پاسخگوی نیاز و ذائقه متفاوت خریداران مختلف باشند. انواع شکلات ایرانی از نظر طعم و مدل می توانند شامل موارد زیر باشند :

 • انواع شکلات شیری
 • انواع شکلات تلخ
 • انواع شکلات شیرین
 • انواع شکلات تلخ و شیرین
 • انواع شکلات نیمه شیرین
 • انواع شکلات سفید

بازار پخش عمده انواع شکلات ایرانی

قیمت انواع شکلات

انواع شکلات موجود در بازار قیمت های متنوع و کیفیت های متفاوتی دارند که گاهی انتخاب یک شکلات با کیفت و قیمت مناسب را برای خریداران و دوستداران این کالا سخت می کند. به طور کلی در بازار کشور ما،  دو نوع شکلات وجود دارد که از نظر قیمت تفاوت بسیار با هم دارند :

 • انواع شکلات ایرانی

این نوع شکلات ها دارای تنوع بسیار و کیفیت خوبی هستند و از نظر قیمت نسبت به انواع شکلات خارجی قیمت ارزان تر و مناسب تری دارند. قیمت انواع شکلات ایرانی با یک دیگر تفاوت دارند و عامل تفاوت آنها بیشتر بستگی به نوع شکلات و نحوه عرضه آن مربوط می شود. انواع شکلات ایرانی ارزان قیمت در بازار داخلی و بازار کشورهای مختلف همسایه از استقبال بسیار خوبی برخودار هستند.

 • انواع شکلات خارجی

انواع شکلات خارجی در بازار به دلیل وارداتی بودن و کیفتی بالایی که دارند از قیمت های بسیار گرانی نسبت به انواع شکلات ایرانی برخودار هستند و خریداران این نوع شکلات ها خاص بوده و قیمت این نوع از شکلات ها بیشتر به نوع برند و نوسانات بازار ارز وابسته می باشد . گاهی این نوع از شکلات های خارجی از برندهای معروف شکلات و گاهی از برندهای جدید و کمتر شناخته شده هستند که به دنبال بارار بزرگتر و فروش بالاتر هستند.

بازار پخش عمده انواع شکلات ایرانی

بازار پخش عمده شکلات

در بازار پخش عمده انواع شکلات ، خریداران می توانند شاهد پخش انواع شکلات ایرانی و خارجی با بهترین  قیمت و البته با کیفیتی عالی و مناسب باشند. انواع شکلات تلخ، شیری، انواع تافی و دراژه ایرانی و خارجی را به صورت متمرکز و یک جا در این بازار فراهم آمده است ، تا خریداران بتوانند به راحتی اقدام به انتخاب و خرید نمایند. سایت اینرتنتی بازار پخش عمده انواع شکلات را نیز می توانید برای تأمین و خرید خود تجربه کنید .

این بازار پخش عمده انواع شکلات ، آماده است تا تولیدات کارخانجات  و کارگاه های شکلات سازی را به صورت عمده در بازارهای داخلی و خارجی پخش نماید و انواع مواد اولیه همچون ، اسانس و پودر کاکائو و کره کاکائو وارداتی را در اختیار تولیدکنندگان به صورت عمده و با قیمت مناسب قرار دهد.

خرید عمده انواع شکلات

خرید عمده شکلات های با کیفیت و مرغوب تمام کارگاهها و کارخانجات شکلات سازی را با قیمت ارزان در این مرکز پخش شکلات انجام می شود.  انواع مختلف شکلات پذیرایی، انواع شکلات چیپسی و همچنین انواع شکلات تخته ای در طعم ها و مزه های مختلف را که دارای کیفیت بالا و قیمیتی مناسب باشند را به صورت عمده خریدارایم، لذا تولید کنندگان انواع شکلات و تافی می توانند با همکاران ما در تماس باشند.

عمده فروشان و  بنکداران نیز با توجه به نیاز خود و تنوع محصولات ما، جهت تأمین و خرید انواع شکلات و تافی ایرانی و خارجی به قیمت درب کارخانه و یا بازار، می توانند با این مرکز پخش عمده انواع شکلات ایرانی و خارجی تماس بگیرند.

جهت فروش انواع شکلات و تافی خود با ما در تماس باشید . ۰۹۱۲۵۶۰۲۶۳۶

فروش عمده شکلات در بازار تهران

بازار عمده فروشی شکلات تهران ، یکی از مراکز قدیمی تهیه و خرید انواع شکلات ایرانی و خارجی می باشد ولی امروز خرید مستقیم از درب کارخانه به خرید از تهران ، ارجحیت بیشتری نزد عمده فروشان و تاجران یافته است، زیرا در این نوع خرید ، هزینه حمل کالا تا تهران حذف شده و بار خریدارای شده  خیلی سریع تر و راحت تر به شهر مقصد حمل می شود، و همین باعث قیمت مناسب تر و ارزان تر خرید در فروش عمده می شود. هزینه ها و مسائل ناشی از سفر و یافتن کارخانه تولیدی، باعث افزایش فروشهای اینترنتی شده است.

قیمت عمده شکلات فله

انواع شکلاتی که در کارخانجات و کارگاه های شکلات سازی تولید می شود به دو صورت بسته بندی شده و فله، وارد بازار مصرف می شود. هر یک از این روشهای عرضه،  مشتریان و مصارف خاص خود را دارند. شکلات های فله به انواع شکللاتی گفته می شود که در بسته بندی های با اوزان بالا . یا به صورت کارتنی وارد بازار مصرف می شوند و خریداران به هر میزانی که بخواهند و لازم داشتنه باشند می توانند اقدام به خرید نمایند.

قیمت انواع شکلات فله از دیگر انواع شکلات های بسته نبدی شده مناسب تر و ارزان تر می باشد ، زیرا این نوع از تولیدات هزینه سورتینگ و بسته نبدی را طی نکرده اند و برای خریداران عمده انواع شکلات، بهترین گزینه محسوب می شوند . قیمت عمده انواع شکلات فله ، علاوه بر عوامل دیگر چون نرخ ا رز و غیره، شامل ، نوع شکلات و برند تولید کننده آن مربوط می باشد . جهت کسب اطلاع از قیمت عمده انواع شکلات فله ایرانی و یا خارجی می توانید با همکاران ما در این مرکز پخش عمده انواع شکلات در تماس باشید.

بازار پخش عمده انواع شکلات ایرانی

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

شکلات کیلویی و فله در فروش های عمده داخلی و خارجی همیشه مود تقاضای خریداران متفاوت می باشد و تقاضای خرید برای انواع شکلات کیلویی از طرف صنوف متفاوت چون :

 • تجار و بازرگانان
 • هتل ها و کافی شاپ ها
 • هایپر مارکتها و فروشگاهها
 • قنادی ها و شیرینی فروشی ها
 • ادرات و ارگان های دولتی و خصوصی
 • فروشگاههای زنجیره ای

وجود داشته و دارد ، هر یک از مشتریان شکلات کیلویی نام برده در فوق نیاز به خرید میزان و یا حجمی از شکلات دارند و بر اساس این حجم خرید به دنبال راههایی برای خرید آن هم ، با قیمت مناسب و ارزان هستند. قیمت شکلات کیلویی ایرانی و یا انواع شکلات خارجی کیلویی ، به نوع برند و نوع شکلات و همچنین نحوه عرضه و فروش شکلات بستگی دارد .

خریداران عمده از انواع شکلات کیلویی فله و دیگر خریداران از شکلات های کیلویی با حجم و بسته بندی کوچکتر استفاده می نمایند که هر یک از این نوع خرید ها در قیمت خرید آنها مؤثر می باشد . این مرکز پخش عمده انواع شکلات با توجه به تنوع محصولات ، قادر است تمام نیاز خریداران عمده انواع شکلات فله و کیلویی ایرانی و انواع شکلات خارجی را در کمترین زمان ممکن پاسخگو باشد.

بازار پخش عمده انواع شکلات ایرانی

قیمت عمده شکلات

قیمت انواع شکلات و تافی همانند دیگر انواع تولیدات کشور تحت تأثیر عوامل مختلفی می باشد که باعث نوسانات و بی ثباتی آن می شود. مهمترین عواملی که بر روی قیمت خرید انواع شکلات خارحی و ایرانی مؤثر میباشند عبارتند از :

 • نوسانات بازار ارز
 • سیاستهای وارداتی کشور
 • میزان عرضه و تقاضای بازار مصرف

به دلیل همین عوامل، قیمت انواع شکلات ثبات ندارد و خریداران برای آن که شکلات مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و ارزان خریدارای نمایند ، از خرید عمده استفاده می نمایند بخصوص تاجران و پخش کنندگان شکلات خرید عمده را زیاد به کار می برند و در نتیجه قیمت و بهای خرید آنها به میزان زیادی کمتر از قیمت بازا رمی شود.

به دلیل عدم ثبات نرخ و قیمت انواع شکلات، همکاران ما در این بازار پخش عمده انواع شکلات ،  به صورت آنلاین آماده هستند تا قیمت شکلات های مورد نیاز شما را جهت عرضه در بازار داخلی و یا خارجی را در اختیار شما قرار دهند.

پخش شکلات

مراکز و کارخانه های تولیدی در سراسر کشور ، انواع مختلفی از شکلات ، تافی و دراژه را تولید و وارد بازار مصرف می نمایند. این برندهای تولیدی برای پخش تولیدات خود در شهرها و استانهای مختلف کشور اقداماتی را انجام می دهند تا بازار فروش خود را گسترش دهند.

نمایندگی فروش و همچنین مراکز پخش انواع شکلات از طرف هر یک از تولیدکنندگان جهت توزیع و پخش محصولات تولیدی دایر شده اند تا این وظیفه مهم را انجام دهند ، گاهی چند تولید کننده دارای یک نماینده پخش هستند.

این بازار پخش عمده انواع شکلات سراسری و اینترنتی کشوری آماده است تا تمام محصولات تولیدکنندگان و کارگاههای تولیدی شکلات را در سراسر کشور توزیع و پخش نماید. تولیدکنندگان و کارخانجات تولیدی می توانند جهت پخش شکلات و تافی تولیدی خود، با همکاران ما در تماس باشند.

 

بازار پخش عمده انواع شکلات ایرانی

مرکز پخش شکلات در مشهد

انواع شکلات ایرانی و خارجی در بازار پخش عمده انواع شکلات مشهد وجود دارد، این شهر ، یکی از شهرهای مهم و بزرگ کشور می باشد که خریداران می توانند انواع شکلات ایرانی و خارجی مورد نیاز خود را بدون محدودیت تهیه و خریدارای نمایند. معمولا تمام برندهای تولیدکننده و واردکننده، انواع شکلات خود  را در مشهد از طریق مراکز پخش و بازار عرضه می نمایند. علاوه بر این، نزدیک بودن مشهد به مرزهای افغانستان و ترکمنستان باعث شده انواع مختلف شکلات پر فروش ، از طریق این مرزهای وارد مشهد و از آنجا به سایر نقاط کشور توزیع و پخش شود، پس می توان مشهد را به عنوان قطب فروش شکلات کشور  برای برخی از شکلات های خارجی تعیین نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید شکلات ایرانی

مرکز خرید شکلات ایرانی

مرکز خرید شکلات ایرانی ، انواع شکلات ایرانی با کیفیت و مرغوب ایرانی را در …

خانه شکلات