فروش شکلات
خانه / شکلات / بزرگترین مرکز تولید و فروش شکلات کشور

بزرگترین مرکز تولید و فروش شکلات کشور

بزرگترین مرکز تولید و فروش شکلات کشور

تولید و فروش شکلات کشور در بزرگترین مرکز شکلات کشور صورت می گیرد.این مرگز قادر است سالانه مقدار قابل ملاحظه ایی انواع مختلف شکلات ، تافی و دراژه با کیقیت و مرغوب را تولسید کرده و روانه بازار مصرف داخلی و خارجی نماید.

این مرگز قادر است تا بهترین و متنوع ترین محصولات را با قیمت بسیار مناسب و ارزان همراه با ارائه مشاوره رایگان به خریداران عمده و تاجران این حوزه اقتصادی می باشد . این مرکز تولیدی با استفاده از دانش روز دنیا و بهره گیری از بهترین و پیشرفته ترین ماشین آلات مختلف ، قادر به تولید انواع متنوعی از شکلات و محصولات وابسته به شکلات همچون، انواع دراژه، انواع تافی و انواع شکلات صنعتی می باشد.

شکلات

شکلات ( chocolate) ، یک ماده ایی بسیار پر خاصیت و انرژی زا که به ابرغذا شهرت دارد. شکلات علاوه بر انرژی زا بودن و خواص عذایی که دارد ، یه کاده بسیار ممهم مفید برای سلامتی جسمی و روانی است. شکلات خاصل از فرآوری دانه درخت کاکائو می باشد گه بومی آمریکای جنوبی و مرکزی می باشد. سابقه استفاده از دانه کاکائو به دوران آزتک ها و اینکاها که در خدود ۷۰۰ سال قبل بر این بخش از آمریکا حاکم بودند بر می گردد. واژه شکلات و یا chocolate از زبان این قوم وارد زبان مکریکها  و از آنجا وارد ربان انگلیسی شده است. امروزه در دنیا کمتر کسی را می توان یافت که خود را بی نیاز از مصرف شکلات بداند. البته باید توجه داشت که هنوز بسیاری از مردم جهان از اهمیت و نقش بزرگ شکلات در سلامتی آگاه نیستند .

بزرگترین مرکز تولید و فروش شکلات کشور

تولید شکلات

اولین کارخانه تولید شکلات به سال ۱۷۲۹ باز می گردد که بعد از کلی فراز ونشیب شکلات به شکلی گه قابل خورد باشد در آمد. پیش از این تاریخ شکلات به صورت یک مایع نوشیدنی بود که تنها برای ثروت مندان دردسترس بود و ان را به عنوان یک نوشیدنی مقوی و انرژی زا استفاده می کردند. از ان زمان تا به امروز که با توجه به گسترش علم و دانش و وجود ماشین آلات پیشرفته ، تولید شکلات به صورت یک صنعت مهم و اقتصادی تبدیل شده است و می تواند چرخه مالی قابل توجهی را به همراه داشته باشد.

کارخانه های زیادی در دنیا به تولید و فروش شکلات در طعم و مزه های متفاوت مشعول هستند و بالغ بر ۴۵ هزار نوع مختلف شکلات را تولید و روانه بازار مصرف می کنند. با این حال تمام این شکلات ها از چمد نوع شکلات اصلی و پایه تهیه و تولید می شوند. انواع شکلات اصلی و پایه به قرار زیر می باشند :

 • انواع شکلات تلخ
 • انواع شکلات نیمه تلخ
 • انواع شکلات شیرین
 • انواع شکلات نیمه شیرین
 • انواع شکلات تلخ و شیرین
 • انواع روکش شکلاتی
 • انواع شکلات شکلی
 • انواع شکلات سفید
 • انواع شکلات شیری
 • انواع شکلات صنعتی

بزرگترین مرکز تولید و فروش شکلات کشور

فروش شکلات

تولید و فروش شکلات به یک صنعت بسیار مهم و سودآور تبدیل شده است و میزان تراکنش مالی این صنعت در دنیا بالغ بر میلیاردها دلار برای هر یک از کشورهای تولید کننده می باشد. تولید و فروش شکلات نیز برای کشور ما از حاشیه سود بسیار خوبی برخودار است. برندهای تولید کننده شکلات ایران، در طی سالهای گدشته توانسته اند علاوه بر رقع نیاز بازار داخلی کشور در زمینه های مختلف تولیدی، بخش دیگری از محصولات خود را به کشورهای مختلف دنیا صادر کنند. درآمد ارزی ناشی از تولید و فروش شکلات و تافی به کشورهای مختلف جهان در سال ۹۶ بیش از ۴۴۰ کیلویم دلار بوده است، و این رقم می تواند بیشتر از این باشد. تولید و فروش شکلات در داخل و یا خارج ازر کشور به شکل های مختلفی می باشد که عبارتند از :

 • انواع شکلات فله
 • انواع شکلات بسته بندی شده
 • انواع شکلات کادویی

بزرگترین مرکز تولید و فروش شکلات کشور

قیمت فروش شکلات

قیمت فروش شکلات در نقاط مختلف کشور و دنیا متفاوت می باشد و می توان گفت شکلات های بسیاری از نظر قیمت در بازار حهانی وجود دارد، از شکلات های بسیار ارزان که در دسترس  بیشتر مردم کشورها قرار دارد تا شکلات هایی بسیار بسیار گران که مبالغ زیادی همچون ۱۰ هزار و یا ۲۵ هزار دلار عرضه و به فروش می رسد.

قیمت فروش شکلات همانطور که در فوق اشاره شد بر اساس معیارهای برند تولید کننده شکلات ، تعیین و اعلام می گردد. معیارهای تعیین نرخ روز شکلات که توسط کارشناسان در قیمت گذاری مؤثر هستند عبارتند از :

 • نوع شکلات تولید شده
 • برند تولید کننده شکلات
 • نحوه عرضه شکلات
 • نحوه فروش شکلات
 • نوع بسته بندی شکلات
 • وزن شکلات
 • سیاستهای وارداتی
 • نوسانات بازار ارز
 • میزان عرضه و تقاضای بازار مصرف
 • و موارد دیگر

کشور شکلات کجاست؟

در دنیا کشورهای زیاد آمریکایی و اروپایی وجود دارد که در تولید بهترین و گران ترین انواع مختلف شکلات مشغول هستند و هر یک سبک خاص خود را دنبال کرده و شهرت جهانی دارند. اما باید بدانیم که در بین همه این کشورها، کشوریی کوچک وجود دارد که به کشور شکلات معروف است. نام این کشور از سال ۱۶۳۵ با شکلات پیوند خورده است . آنها برای تولید شکلات و کیفیت آن قوانین خاصی ترتیب داده اند تا بتوانند شکلات های مرغوب و خاصی را تولید کنند، این قوانین به صورتی حامع و کامل است که اتحادیه اروپا از آن بهره می برد تا صنعت شکلات سازی پر رونق باشد. کشور شکلات ، که شکلات خاص آن نیز در ایران معروف است، کشوری نیست به جز بلژیک که هر ساله ۲۲۰ هزارتن شکلات تولید می کند.

بزرگترین مرکز تولید و فروش شکلات کشور

صنعت شیرینی و شکلات ایران

صنعت شیرنی و شکلات سازی ایران عمری کوتاه دارد و می توان گفت به نسبت اروپا و امریکا یک صنعت نو پا محسوب می شود. حدود ۶۵ سال قبل نود که اولین کارخانه شکلات سازی در شمال غربی کشور تأسیس شد که اولین نولیدات آن تافی و آینبات بود. و امروزه در گوشه و کنار کشور کارخانه های کوچک و بزرگی ایجاد شده که به تولید انواع مختلف شکلات و شیرینی مشفول هستند . این برندهای کوچک و بزرگ ، قدم در راه صادرات انواع مختلف شیرینی و شکلات به کشورهای دیگر گذاشته اند. امروزه ما شاهد صادرات این محصوثلات به کشورهای مختلفی همچون، افعانستا، عراق، ارمنستان، پاکستان و برخی گشورهای اروپایی و آفریقایی هستیم و حجم و گشورهای مقصد شیرینی و شکلاتایرانی هر روز در خال افزابش می یاشد.

بزرگترین مرکز تولید و فروش شکلات کشورلیست قیمت شکلات کادویی برنوتی

تولید و فروش شکلات

تولید و فروش شکلات به صورت بسیار تخصصی با استفاده از بهترین ماشین آلات پیشرفته و زیر نظر متخصصین خوزه مواد عذایی و صنعتی به سرعت در حال پبشرفت می باشد. تولید و فروش شکلات می تواند درامد ارزی را بدون نیاز به فروش نفت تأمین نماید . امروزه در کشور کا تعداد ریادی از نیروی کار در حوزه شکلات مشغول به قعالیت هستند که سالانه چندین هزار تن انواع مختلف شکلات و محصولات وابسته به ان را تولید و وارد بازار مصرف می کنند و در خوزه فروش نیز تعداد زیادی مشغول به کار هستند و چنانچه به امر توجه کافی صورت گیرد می توان بهره بسیاری را از آن نصیب کشور کرد. به امید آن روز.

بزرگترین مرکزتولید و فروش شکلات کشور

این مجموعه افتخار دارد که بزرگترین مرکز تولید و فروش شکلات کشور می باشد و قادر است، انواع مختلف شکلات ، تافی و درا.زه ایرانی با کیفیت و مرفوب را تهیه و تولید کرده وبا قیمت بسیار مناسب و ارزان در اختیار خریداران و دوستداران این محصولات قرار دهد. علاوه بر این همکاران ما در این مجموعه به تاجران و فروشندگان عمده انواع شکلات ایرانی ، که تلاش دارند ، بازارهای جدیدی برای این محصولات یافته و قدم در راه صادرات و ارزآوری بگدارند ، مشاوره رایگان داده و آنها را تا رسیدن به این امر همراهی نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات شکلات به ارمنستان

صادرات شکلات به ارمنستان

صادرات شکلات به ارمنستان ، یک فرصت بی نظیر است زیرا که تعرفه صادرات به …

خانه شکلات