فروش شکلات
خانه / دراژه قهوه / خرید اینترنتی شوکو دراژه قهوه

خرید اینترنتی شوکو دراژه قهوه

دراژه قهوه یکی از انواع شکلات های پر فروش و مشتری پسند است که با خرید اینترنتی می توان انواع  دراژه قهوه ارزان قیمت و با کیفیت را سفارش داده و خریداری نمود.

دراژه قهوه

شوکو دراژه قهوه چیست؟

یکی از انواع شکلاتهای خوش مزه و دوستداشتنی که می توان از خوردن آن لذت برد ، شوکو دراژه های قهوه می باشد . انواع شکلات دراژه قهوه همان طور که از نام آن مشخص می باشد با استفاده از دانه قهوه و شکلات تهیه می شود بدین ترتیب که داته قهوه به عنوان مغز استفاده می شود که روکشی از شکلات نازک بر روی آن کشیده شده و اجازه می دهند تا خشک شود.

این شکلات خوشمزه با استفاده از بهترین مواد اولیه و با کیفیت تهیه می شود و به دلیل ترکیب شکلات و قهوه ، باعث ایجاد طعم مطبوعی می شود که برای مصرف کننده بسیار لذت بخش و دلپذیر می باشد و جزو انواع شکلات پذیرایی محسوب می شود

دراژه قهوه

انواع شوکو دراژه قهوه

کارخانجات و شرکتهای تولیدی، شکلات ، تافی و انواع دراژه ، را به شکل های مختلفی به بازار مصرف عرضه می نمایند تا خریداران به راحتی بتوانند هر مقدار که نیاز دارند تهیه و خریداری نمایند.
اگر از خریداران انواع دراژه هستید و بخصوص شوکو دراژه های قهوه ، می توانید این شکلات خوشمزه را به صورت های بسته بندی شده ، کیلویی و فله خریداری نماید. البته این شکلات خوشمزه و جذاب با استفاده از مواد اولیه گوناگون تهیه می شود تا تنوع بیشتری برای خریداران داشته باشد ، و پس انواع مختلف شوکو دراژه های قهوه ایی که در بازار وجود دارد شامل موارد زیر می باشد.

 • انواع شوکود دراژه با مغز قهوه ترک
 • انواع شوکو دراژه با مغز قهوه اسپرسو
 • انواع شوکو دراژه های قهوه با شکلات سفید
 • انواع شوکو درازه های قهوه با شکلات شیرین
 • انواع شوکو دراژه های قهوه با شکلات شیری

در بازار کشور ما انواع مختلفی از شوکو دراژه قهوه و دیگر انواع دراژه شکلاتی موجود می باشد که هر یک خریداران و طرفداران خاص خود را دارند . انواع دراژه شکلاتی که در بازار وجود دارد شامل دو دسته کلی می باشد که عبارزتند از : انواع دراژه ایرانی و انواع دراژه خارجی

دراژه قهوه

خرید عمده انواع شوکو دراژه

مراکز تولیدی شکلات ایرانی و خارجی ، انواع شکلات دراژه های تولیدی خود را به شکل های فله و بسته بندی شده به بازار عرضه می نمایند تا خریداران هر میزان که نیاز داشته باشند بتوانند خرید نمایند .

خرید عمده انواع شوکو دراژه قهوه و دیگر انواع دراژه توسط فروشگاه داران و بنکداران و همچنین تاجران صورت می گیرد . این دسته از خریداران برای خرید عمده انواع شوکو دراژه به مراکز گوناگون فروش به صورت حضوری و یا غیر حضوری مراجعه کرده و خرید خود را انجام می دهند ، مراکز فروش عمده شکلات دراژه شامل موارد زیز می باشد :

 • نمایندگی فروش انواع شکلات و دراژه
 • مراکز پخش و فروش انواع شکلات و دراژه
 • بازار بزرگ  انواع شکلات و دراژه
 • فروشگاه اینترنتی انواع شکلات و دراژه

دراژه قهوه

خرید اینترنتی شوکو دراژه

سایت خرید اینترنتی و یا فروشگاه اینترنتی شکلات بهسانا ، همراه با انواع شکلات و تافی ایرانی و همچنین انواع شکلات های خارجی با کیفیت ، دراژه قهوه و دیگر انواع دراژه شکلاتی را برای دوستداران و خریداران این شکلات خوشمزه فراهم آورده است ، تا مشتریان بدون اتلاف وقت ، انواع دراژه شکلاتی با کیفیت مورد نیاز خود را با قیمت کارخانه و در کمترین زمان ممکن خریداری نمایند.

خرید اینترنتی شوکو دراژه قهوه و دیگر انواع شکلات و تافی ایرانی فرصتی الست برای خریداران انواع شکلات در سراسر کشور تا تمام انواع شکلات مورد نیاز خود را با قیمت کارخانه و یا بازار شکلات تهران تهیه و خریداری نمایند.

قیمت خرید عمده انواع دراژه شکلاتی

خرید عمده انواع درازه شکلاتی و همچنین انواع شکلات و تافی می تواند قیمت خرید را به میزان زیادی کاهش دهد و این برای خریداران عمده و فروشندگان از اهمیت زیادی برخودار است زیرا که نگرانی اصلی آنان قیمت خرید می باشد و برای کسب حاشیه سود مورد نظر خود لازم است که یک خرید با صرفه و مناسب را انجام دهند.

خرید عمده انواع دراژه شکلاتی فله از کارخانجات و مراکز  تولیدی شکلات و با قیمت کارخانه می تواند این دغدغه و نگرانی را کاهش دهد ، البته همان طور که می دانید برندهای تولیدی کننده نیز مایل به فروش شکلات و دراژه خود به صورت عمده می باشند و خریداران را به این نوع خرید تشویق می نمایند. قیمت خرید عمده انواع شکلات و شوکو دراژه به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از :

 • نوع شکلات و دراژه شکلاتی
 • برند تولیدی شکلات و دراژه شکلاتی
 • نحوه عرضه و فروش شکلات و دراژه شکلاتی
 • قیمت خرید شکلات از تولیدکننده خارجی
 • سیاستهای وارداتی کشور
 • نرخ ارز در بازار

دراژه قهوه

خرید عمده انواع شکلات زیر قیمت بازار

کارگاه ها و یا کارخانجات تولیدی انواع شکلات و دراژه که مقدار زیادی از محصولات تولیدی خود را در انبار دارند و یا عمده فروشانی که قصد دارند به صورت فوری و عمده به هر دلیل ،محصولات خود را به فروش برسانند ، ما تمام بار را به صورت عمده و یک باره با قیمت زیر بازار خریداری می نمایم، البته توجه داشته باشید، این خرید تنها شامل انواع دراژه ، شکلات و تافی  با کیفیت و مرغوب می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات