فروش شکلات
خانه / تافی / انواع تافی / تافی ترش یامان / خرید تافی ترش یامان در بازار تهران

خرید تافی ترش یامان در بازار تهران

خرید تافی ترش یامان در انواع بسته بندی فله و کیلویی، با پخش مستقیم از کارخانه و قیمت ارزان از طریق بازار شکلات بهسانا برای خریداران عمده سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

تافی ترش و یا تافی ترش میوه ای، یکی از محصولات پر طرفدار در بازار شکلات می باشد که خریداران و دوستداران بسیاری در بین تمام گروه های سنی دارد و بازار خرید و فروش بسیار پر رونقی در داخل و خارج از کشور برای خود فراهم ن موده است.

خرید تافی ترش یامان

تافی ترش یامان

تافی ترش یامان ، یکی از محصولات شرکت و کارخانه شکلات سازی آذر شهد می باشد ، این شرکت شکلات سازی ، تولیدات خود را با نام و برند رانا به بازار عرضه می نماید و برای انواع تافی ترشی که جدیدا به بازار مصرف معرفی نموده است ، نام و برند یامان را برگزیده است، که با استقبال خوب خریداران داخلی و خارجی رو به رو شده است.

انواع محصولات شرکت آذر شهد

کارخانه شکلات سازی آذر شهد ، انواع مختلفی از محصولات را با نام و برندهای متفاوت تولید و وارد بازار مصرف عرضه می نماید، که با استفاده از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید می شوند . تولیدات شرکت آذر شهد بسیار متنوع می باشد، که برخی از انها عبارتند از :

 • انواع آبنبات
 • انواع شکلات
 • انواع تافی
 • انواع کیک
 • انواع پاستیل
 • انواع آدامس
 • انواع دراژه
 • انواع ویفر
 • انواع بیسکوییت

خرید تافی ترش یامان

خرید تافی ترش یامان

خرید تافی ترش یامان و دیگر انواع تافی میوه ای و مغزدار، با بسته بندی های یک کیلو گرمی و کارتن ۱۲ کیلویی ، عرضه و به فروش می رسد . خرید تافی ترش یامان و دیگر انواع تافی به دو صورت عمده و خرده انجام می گیرد. خریداران عمده فبیشتر توزیع کنندگان و تاجران هستند که ، انواع تافی ترش را در حجم و توناژهای بالا را به صورت فله خریداری می نمایند و برای این خرید به مراکز و نمایندگی فروش مراجعه می نمایند.خرید خرده و یا جزیی انواع تافی ترش یامان توسط مصرف کنندگان نهایی و از فروشگاه ها و هایپرمارکت های سطح شهر صورت می گیرد و انواع تافی بسته بندی شده و یا فله را تهیه و خریداری می نمایند.

فروش عمده انواع تافی در بازار تهران

فروش عمده تافی ترش و دیگر انواع تافی در بازار تهران رونق بسیار دارد. خریداران عمده تافی و شکلات ارزان ، از گذشته تا به امروز بازار تهران را برای تأمین تافی و شکلات مورد نیاز خود  انتخاب می کردند، ولی امروزه بازار شکلات تهران را می توانید به شهر و منزل خود برده و بدون عجله ، از تنوع محصولات و برندها کسب اطلاع نموده و سپس اقدام به خرید نمایید . بازار آنلاین شکلات بهسانا، انواع تافی و همچنین انواع شکلات با کیفیت موجود در بازار تهران را به صورت متمرکز فراهم نموده تا خریداران تهران و دیگر شهرستانها بتوانند تمام محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین و با قیمت ارزان خریداری نمایند و بار خریداری شده را به صورت مستقیم از کارخانه دربافت نمایند.

قیمت فروش عمده انواع تافی

قیمت فروش عمده تافی در بازار و فروشگاه های اینترنتی متنوع می باشد و خریداران بر اساس میزان بودجه و سلیقه خود می توانند یکی از انواع تافی ترش و یا شیرین را به صورت عمده و فله خریداری نمایند . خریداران عمده ، تافی و شکلات مورد نیاز خود را به صورت فله که در کارتن های ۱۲ کیلو گرمی است تهیه و خریداری می نمایند ، زیرا قیمت این دسته از محصولات ارزان تر می باشد . قیمت فروش عمده انواع تافی به عواملی بستگی دارد که عبارتند از :

 • نوع تافی
 • پرند تافی
 • نحوه عرضه تافی
 • وزن تافی
 • نرخ روز ارز

خرید تافی ترش یامان

خرید تافی ترش یامان در بازار تهران

خرید تافی ترش یامان را می توانید از طریق، بازار آنلاین شکلات تهران داشته باشید. این بازاز آنلاین انواع تافی ترش یامان و دیگر محصولات شرکت آذر شهد و انواع تافی دیگر برندها را، به صورت فله کارتنی و بسته بندی شده کیلویی با قیمت کارخانه به صورت عمده عرضه و به فروش می رساند.خریداران سراسر کشور می توانند وارد این سایت شده از تنوع محصولات کسب اطلاع نموده ، سپس با همکاران ما در واحد مشاوره و فروش تماس گرفته و بعد از دریافت لیست قیمت انواع تافی، ثبت سفارش کرده و خرید خود را نهایی نمایند.لازم  به ذکر است بار خریداری شده به صورت مستقیم از کارخانه به شهر و یا محل مورد نظر مشتریان محترم ارسال می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات