فروش شکلات
خانه / شکلات ولنتاین / فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب

فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب

فروش شکلات ولنتاین در انواع شکلات ایرانی و خارجی با قیمت مناسب از طریق این بازار آنلاین شکلات به صورت گسترده آغاز گردیده است تا نیاز خریداران به شکلات های با کیفیت  را در کمترین زمان پاسخگو باشد .

فروش شکلات ولنتاین ، از اوایل بهمن ماه به صورت گسترده در تمام فروشگاه ها و بازار آغاز می شود و خریداران این نوع از شکلات ها در تکاپوی خرید پک کادویی  و یا تنها شکلات ولنتاین خود هستند. معمولا از انواع شکلات های  قلبی و یا شکلات های فانتزی و زیبا برای این مناسب استفاده می شود که یا به صورت جداگانه و یا به صورت بسته بندی های بسیار زیبا و شیک روانه بازار مصرف می شود . البته  این نوع شکلات های فانتزی برای مناسبهای دیگری چون تولید و یا ازدواج نیز کاربرد بسیار دارند.

فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب

ولنتاین چیست؟

روز ۲۵ بهمن ماه برابر با ۱۴ فوریه ، مردم در اروپا و آمریکا به دوستان و عزیزان خود هداایایی می دهند که نشان از عشق و محبت عمیق آنها به یکدیگر است. این رسم جند سالی است که وارد کشور ما شده است و بعضا در بین نوجوانان و جوانان رایح شده است و بر اساس آن در ۲۵ بهمن دوستان نزدیک و عشاق به یکدیگر بسته های شکلات و یا پک هایی همراه با شکلات هدیه می دهند. هدایای روز ولنتاین با رنگ قرمز می باشد ، یعنی انواع شکلات و عروسکی که در این روز بین افراد رد و بدل می شود به رنگ قرمز می باشد.

فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب

ولنتاین و فرهنگ

در حالی که ولنتاین در بیشتر کشورها برگزار می شود اما فرهنگ های هر کشور به این جشن راه یافته و به آن رنگ و لعاب خاص داده است. در بعصی کشورها از آن بعنوان رو دز ابزار علافه به اعضای خانواده و دوستان به حای عشاق ، یاد شده است و خانواده به یکدیگر بخصوص کودکان هدایایی می دهند

ولی در کل این روز ، برای عشاق است و در آن انواع مخلف هدایا از جمله یک شاخه گل سرخ همراه با پیام های عاشقانه ، بین آن رد و بدل می شود و یا دادن جعبه شکلات و یا گذراندن یک شب خاطره انگیز در یک رستوران و یا منزل از دیگر برنامه ها در این روز می باشد. در روز ولنتاین معمولا ، مکان های زیر تدارکات خاصی را برنامه ریزی می کنند که عبارتند از :

 • فروشگاهها و قنادی ها
 • رستوران ها
 • هتل ها
 • کافی شاپ ها

رستوران ها، هتل ها و فروشگاههای زیادی از چند ماه قبل برای این روز و فروش بالا و جدب مشتریان بیشتر تبلیغات کرده و تدارکات خاصی را در نظر می گیرند. اما آنچه بیشترین فروش را دراین روز در بیشتر کشورها و همچنین کشور ما دارد شکلات است.

فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب

 

شکلات ولنتاین

شکلات یکی از تنقلاتی است که برای مراسم و جشن ها و به عبارتی در شادی ها و سرور مردم جایگاه خاص خود را دارد و برای شیرین کردن لحظات خوش مورد استفاده قرار می گیرد. ولنتاین نیز رمانی است برای شادی و ابراز علاقه و عشق به خانواده، دوستان و عزیزان، پس زمانی است که بودن در کنار یک دیگر را به شیرین کردن کام می توان جشن گرفت و چه چیز بهتر از شکلات.

برندهای تولید کننده شکلات ، بخشی ازخط  تولید خود را با تهیه و تولید انواع شکلات ولنتاین در طرح و بسته بندی های متفاوت و زیبا اختصاص می دهند و البته باید در نظر داشت که هر روز بر تنوع و و طعم و مزه محصولات خود اضافه کرده و معمولا این تولیدات به رنگ عشق یعنی قرمز می باشد . این شکلات ها در ابعاد مختلف . با کیفیت های متفاوت تهیه و جهت فروش شکلات ولنتاین در نظر گفته شده و  وارد بازار مصرف می شود.

فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب

باکس شکلات ولنتاین

باکس و یا جعبه ولنتاین به جعبه هایی در ابعاد مختلف گفته می شود که فانتزی و شیک تهیه شده و معمولا به رنگ قرمز می باشد. این باکس شکلات ولنتاین با استفاده از مواد مختلف تهیه می شود و یا توجه به محتویات جعیه قیمت گذاری شده و در بازار عرضه می گردد. باکس های شکلات ولنتاین شامل موارد زیر می باشد :

 • گل رز قرمز
 • شکلات قرمز
 • شکلات قلبی
 • عروسک قرمز
 • انواع دیگر شکلات

بسته به جنسیت فرد گیرنده باکس هدایای درون باکس متفاوت خواهد بود و همراه با موارد بالا هدایای که مناسب جنسیت فرد باشد در باکس قرار داده شده است. خریداران با توجه با سلیقه و همچنین بودجه خود می توانند باکس شکلات ولنتاین خود را خریداری نمایند.

فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب

خرید شکلات ولنتاین اینترنتی

خرید شکلات ولنتاین یکی از مسائلی است که از اواخر دی ماه ، برگزاری کنندگان آن را به تکاپو می اندازد و آنان به روشهای مختلف سعی در یافتن باکس کادویی مورد نظر و یا شکلات مورد علاقه خود می کنند . خرید شکلات ولنتاین اینترنتی نیز مانند هر روش دیگر خرید وسایل مورد نیاز چند سالی است که رواج یافته است. فروشگاه های اینترنتی با  تهیه و آماده سازی انواع باکس و شکلات ولنتاین و تبلیغات آن در فضای مجازی خریداران را به سمت و سوی خود جذب می کنند.

مجموعه ما در تلاش است تا انواع شکلات ایرانی و خارجی مناسب ولنتاین را با قیمت بسیار مناسب و در کمترین زمان ممکن در اختیار خریداران عمده و حزیی این نوع از شکلات ها قرار دهد. خرید عمده این شکلات ها فرصتی است برای فروشندگان حوزه فروش شکلات ولنتاین تا از حاشیه سود مناسبی برخودار شوند.

فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب

خرید آنلاین شکلات خارجی

شکلات های مورد استفاده در باکس شکلات ولنتاین بسیار متنوع می باشند و این باکس ها برای نقاط مختلف ممکن است از نظر ارزش ریالی و همچنن فرهنگ و یا تنوع محصولات موجود در منطقه با یکدیگر فرق دارند . انواع شکلات خارجی که در تهیه باکس شکلات ولنتاین مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از :

 • شکلات الیت
 • شکلات هوبی
 • شکلات هرشیز
 • شکلات اسنیکرز
 • شکلات کیت کت
 • شکلات کیندر
 • شکلات روشن
 • انواع نوتلا
 • و …………

فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب

تهیه کنندگان و فروشندگان باکس شکلات ولنتاین می توانند برای خرید عمده انواع شکلات ولنتاین با قیمت مناسب و ارزان به صورت اینترنتی اقدام کرده و از تنوع محصولات کسب اطلاع کرده و در کمترین زمان ممکن انواع شکلات با کیفیت و اصل خارجی مورد نیاز باکس شکلات ولنتاین را سفارش داده و آن را دریافت نمایند.

قیمت شکلات کادویی ارزان

در زورهای ولنتاین خرید حهت شکلات برای هدیه دادن به دوستان و عزیزان بسیار زیاد شده و هر کسی بر اساس ذوق و سلیقه خود سعی دارد تا مجبت حود را ابراز نماید. برخی افراد برای این منظور باکس شکلات همراه با دیگر وسایل درون باکس را خریداری می کنند و برخی دیگر از حعبه های شکلات کادویی برای این منظور استفاده می کنند. شکلات های کادویی که برای ولنتاین مورد استفاده قرار می گیرد معمولا با طرخ قلب و به رنگ قرمز می باشد. در روزهای پایانی بهمن به علت تقاضای زیاد خریداران، قیمت شکلات کادویی اقزایش یاقته و خریداران گاهی مجبور به پرداخت هزینه زیادی بابت تهیه آن می شوند.

قیمت شکلات کادویی ارزان متغیر می باشد و بسنگی به خیلی از عوامل دارد که این عوامل عبارتند از :

 • نوع برند تولید کننده شکلات کادویی
 • وارداتی و یا داخلی بودن شکلات کادویی
 • وزن شکلات کادویی
 • نوع بسته بندی شکلات کادویی
 • نحوه عرضه شکلات کادویی

فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب   فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب

فروش شکلات ولنتاین

این مجموعه با تهیه و تدارک انواع شکلات ایرانی و خارجی اصل و با کیفیت ، برای فروش شکلات ولنتاین به دوستداران و خریداران آماده است تا این محصولات را با قیمت بسیار مناسب و ارزان در اختیار آنان قرار دهد. همچنین فروشگاه ها و کسانی که در تدارک تهیه و فروش باکس شکلات ولنتاین هستند می توانند با همکاران ما در مجموعه تماس گرفته از تنوع محصولات و قیمت آنها کسب اطلاع نموده و شکلات مورد نیاز خود را به صورت عمده سفارش داده و و خود را جهت فروش شکلات ولنتاین آماده نمایند تا از حاشیه سود خوبی بهره مند شوند.

فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب

فروش شکلات ولنتاین با قیمت مناسب

چنانچه قصد خرید انواع شکلات مناسب ولنتاین را دارید می توانید از چند روش مختلف جهت این موضوع استفاده کرده و شکلات مورد علاقه خود را با قیمتی کمتر خریداری نماید و از حاشیه سود خوبی بهره مند شوید. البته این روش برای فروشندگان انواع شکلات و همچنین تهیه کنندگان باکس شکلات ولنتاین مفید می باشد. روشهای به صرفه خرید انواع شکلات ولنتاین به قرار زیر است:

 • خرید از نمایندگی فروش شکلات ولنتاین
 • خرید اینترنتی شکلات ولنتاین
 • خرید عمده شکلات ولنتاین
 • خرید فله انواع شکلات ولنتاین
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات ولنتاین

خرید شکلات ولنتاین ارزان قیمت

خرید شکلات ولنتاین با بسته بندی های متنوع قلبی ، کادویی، کیلویی ارزان قیمت از …

خانه شکلات