فروش شکلات
خانه / شکلات دراژه / فروش صادارتی شکلات دراژه فله ارزان قیمت

فروش صادارتی شکلات دراژه فله ارزان قیمت

فروش صادارتی شکلات دراژه با تنوع در طعم به صورت بسته بندی و فله ای در کارتن های ۱۰ تا ۱۲ کیلو گرمی با قیمت ارزان درب کارخانه به صورت توناژ انجام می شود.

نوع و کیفیت محصول مورد توجه بازارهای صادراتی می باشد و این در کنار قیمت مناسب و ارزان، یک امتیاز ویژه برای این دسته از محصولات می باشد.

فروش صادارتی شکلات دراژه

فروش صادارتی شکلات دراژه

فروش صادارتی شکلات دراژه

فروش صادارتی شکلات دراژه شامل انواع مختلف این محصول می باشد . شکلات دراژه با تنوع بسیاری همچون ساده و مغزدار تولید می شود . بازارهای داخلی و صادراتی از مشتریان ایت دسته از محصولات هستند و تقاضای برای خرید و مصرف آن در حال افزایش می باشد.

آنچه که باعث رونق بازار فروش صادارتی شکلات دراژه ایرانی شده است را می توان در پچند عامل جست جو نمود که عبارتند از :

  • کیفیت بالا
  • طعم و مزه بی نظیر
  • تنوع زیاد
  • قیمت ارزان
  • بسته بندی مناسب

ماده اولیه مهم و اصلی در تولید انواع دراژه شکلاتی پودر کاکائو می باشد . هر چه کیفیت پودر کاکائو بالاتر باشد دراژه با کیفیت تر و مرغوب تری تولید خواهد شد . از آنجایی که ما از فروش خوبی در بازارهای داخلی و خارجی برخودار هستیم ، از بهترین مواد اولیه استفاده می نماییم .

مشتریان ثابت و دائمی انواع شکلات دراژه ایرانی در بازارهای خارجی می توان از کشورهای عراق، افغانستان، ترکیه ، پاکستان و یمن نام برد . دیگر کشورهای متقاضی صادرات شکلات دراژه ایرانی ، کشورهای حاشیه خلج فارس می باشند و این لیست در حال گسترش می باشد .

مرکز تولید و فروش انواع اسمارتیز

مراکز تولید کننده شکلات دراژه در تولید  اسمارتیز نیز فعالیت دارند . انواع مختلفی از اسمارتیز از نظر اندازه و رنگ تولید می شود . همچنین این مراکز تولیدی قادر هستند بر اساس سفارش مشتریان خود، انواع مختلفی از اسمارتیز را در رنگ و اندازه های خاصی تولید نمایند. لذا مشتریان در رابطه با تأمین و شکلات دراژه و انواع اسمارتیز مشکل خاصی نخواهند داشت .

صادرات انواع شکلات ایرانی یکی از مواردی است که مورد توجه بساری از کشورهای دیگر قرار گرفته است ، زیرا که تنوع تولید با سبک های خاص ایرانی و  همچنین تنوع در بسته بندی  و از همه مهم تر، کیفیت بسیار بالای محصولات ایرانی مورد توجه مصرف کنندگان خارجی قرار دارد.

فروش عمده شکلات دراژه فله

فروش صادارتی شکلات دراژه

فروش عمده  شکلات دراژه فله به صورت کارتنی صورت می گیرد . کارتن هایی با وزن های متنوع بین ۱۰ تا ۱۵ کیلو گرمی که بسته های شکلات دراژه به صورت بسته بندی پت و یا کیسه ای درون آن قرار داده شده است .

شکلات درازه در انواع مختلف از نظر طعم تولید می شود که شامل :

  • شکلات دراژه تلخ
  • شکلات درازه شیرین
  • شکلات درازه رنگی

البته هر یک از این تولیدات خود می تواند شامل تعداد زیادی از انواع دراژه باشد که این تنوع با استفاده از مغزهای مختلف آجیل و بیسکوییت ایجاد می شود .تنوع و قیمت مناسب این دسته از تولیدات می تواند حاشیه سود مناسبی را برای مشتریان در داخل و بازارهای صادراتی فراهم نماید.

فروش صادارتی شکلات دراژه فله ارزان قیمت

فروش صادراتی شکلات درازه در بازرگانی بهسانا به صورت فله با ارزان ترین قیمت و با ارسال مستقیم از درب کارخانه صورت می گیرد . خریداران و تاجران می توانند انواع متنوعی از شکلات دراژه و دیگر انواع شکلات را با بهترین کیفیت و قیمت از این مجموعه تهیه و خریداری نمایند . با توجه به متنوع بودن کشورهای خریدار محصولات شکلات ایرانی ، ارسال بار به مرزهای مورد نظر ، از نزدیک ترین کارخانه تولیدی صورت خواهد گرفت . بدین طریق هزینه ارسال بار برای صادر کنندگان بسیار مناسب تر خواهد بود .

صادر کننده انواع شکلات ایرانی

فروش صادارتی شکلات دراژه

بازرگانی بهسانا به دلیل اینکه تامین کننده انواع مواد اولیه مورد نیاز صنایع شکلات سازی  از جمله  پودرکاکائو، کره کاکائو،،  روغن سی بی اس و وانیل  می باشد . به همین دلیل رابطه بسیار نزدیکی با تولید کنندگان انواع شکلات در سراسر کشور دارد و از طرفی با داشتن مشتریان صادراتی شکلات قادر است با بهترین شرایط و کیفیت انواع شکلات ایرانی را صادر نماید..
جهت خرید انواع شکلات های ایرانی مناسب صادرات می توانید در هر زمان نوع محصول مورد نیاز خود را اعلام نموده تا مشاوران ما  بهترینهای بازار را به شما پیشنهاد دهند . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شهناز سرلک
راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات