فروش شکلات
خانه / شکلات پذیرایی / فروش عمده انواع شکلات پذیرایی

فروش عمده انواع شکلات پذیرایی

انواع شکلات پذیرایی مغزدار و ساده فله و بسته بندی شده ، به صورت عمده از طریق این بازار آنلاین شکلات عرضه و به فروش می رسد ، خریداران عمده سراسر کشور می توانند جهت  ثبت سفارش و خرید تماس بگیرند.

شکلات یکی از تنقلات خوشمزه و پرطرفدار دنیای امروز می باشد که پایه ثابت برای مناسبت ها و مراسم ها است و پذیرایی بدون آن برای بسیاری از افراد قابل تصور نیست.

انواع شکلات پذیرایی

شکلات پذیرایی چیست؟

یکی از انواع شکلات که در مراکز تولیدی شکلات به وفور تهیه و تولید می شود ، شکلات پذیرایی است ، این شکلات کاربرد زیادی در مراسم و میهمانی ها دارد و می توان گفت دلیل رونق بازار شکلات به خاطر ، شکلات پذیرایی می باشد. شکلات پذیرایی به انواع مختلفی از شکلات در طعم و مزه های متفاوت گفته می شود که به صورت های مختلف بسته بندی شده و فله وارد بازار مصرف می شود.

انواع شکلات پذیرایی

انواع شکلات پذیرایی کدامند؟

شکلات در انواع طعم و مزه تهیه و به بازار عرضه می شود تا پاسخگوی نیاز و سلایق متفاوت افراد مصرف کننده باشد، شکلات پذیرایی نیز در انواع طعم می باشد تا خریداران قادر باشند ، از انواع مزه و طعم های موجود و تولید شده استفاده کرده و لذت ببرند . انواع شکلات پذیرایی عبارتند از :

 • شکلات پذیرایی تلخ
 • شکلات پذیرایی مغزدار
 • شکلات پذیرایی سفید
 • شکلات پدیرایی شیری
 • شکلات پذیرایی میکس
 • شکلات پذیرایی تافی
 • شکلات پذیرایی دراژه
 • شکلات پذیرایی شیرین

انواع شکلات پذیرایی

هر یک از این محصولات ، شامل دسته های متعددی می باشد که به دلیل طولانی شدن بحث از ذکر آنها خود داری می شود . مراکز تولیدی شکلات ، تولیدات خود را به شکل های مختلفی وارد بازار مصرف می نمایند که عبارتند از :

به طور کلی دو نوع شکلات پذیرایی و دیگر انواع شکلات در بازر کشور ما وجود دارد که شامل انواع شکلات پذیرایی ایرانی و انواع شکلات پذیرایی خارجی می باشد.

انواع شکلات پذیرایی

فروش عمده انواع شکلات پذیرایی

مجموعه بهسانا با تولید انواع شکلات پذیرایی با کیفیت ایرانی و همچنین واردات انواع شکلات پذیرایی خارجی ، این محصولات را با قیمت مناسب کارخانه و یا بازار عرضه و به فروش می رساند. خریداران عمده سراسر کشور می نوانند از طریق فروشگاه و سایت فروش شکلات بهسانا، با تنوع محصولات آشنا شده و با همکاران ما در واحد فروش تماس گرفته و اطلاعات لازم در زمینه ، نحوه ثبت سفارش، تنوع محصولات و دریافت بار، را کسب نمایند.

انواع شکلات پذیرایی

مرکز فروش شکلات خارجی در بازار تهران

شرکت های بازرگانی که اقدام به واردات انواع شکلات خارجی می نمایند، و از راههای مختلف ابن محصولات را عرضه و به فروش می رسانند و یکی از بهترین این مراکز فروش، بازار فروش شکلات تهران است. یکی از گزینه های خریداران عمده برای تهیه انواع شکلات ایرانی و همچینین انواع شکلات خارجی، بازار شکلات تهران می باشد و به همین دلیل واردکنندگان شکلات، بخش بزرگی از این محصولات را در بازار عرضه کرده و به فروش می رسانند.

بازار شکلات بهسانا ، تمام محصولات بازار بزرگ شکلات تهران را به مشتریان و خریداران عمده خود در سراسر کشور عرضه کرده و به فروش می رساند و بار خریداری شده را در اسرع وقت به تمام نقاط کشور ارسال می نماید. جهت اطلاع از انواع شکلات های خارجی و ایرانی با ما تماس بگیرید.

انواع شکلات پذیرایی

قیمت انواع شکلات پذیرایی

انواع شکلات پذیرایی در بازار قیمت های متفاوت دارند و خریداران بر اساس سلیقه و بودجه ایی که دارند شکلات پذیرایی مورد نیاز خود را تهیه و خریداری می نمایند. قیمت شکلات پذیرایی در بازار بستگی به عوامل مختلفی دارد که عبارتند از :

 • نوع شکلات پذیرایی
 • برند شکلات پذیرایی
 • قیمت خرید شکلات از کشور تولید کننده
 • تعرفه واردات شکلات
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • نحوه عرضه و فروش شکلات
 • نرخ روز ارز
 • و ………….

انواع شکلات پذیرایی

خرید عمده شکلات

مجموعه بهسانا با توجه به عرضه گسترده انواع شکلات در بازار داخل و صادارت انواع شکلات به کشورهای مختلف جهانر، انواع شکلات ، تافی و دراژه کارخانه ها و کارگاه های شکلات سازی با کیفیت و مرغوب را به صورت عمده و با قیمت ارزان و مناسب خریداری می نماید. مراکز تولیدی جهت فروش عمده محصولات خود با ما در تماس باشند.

خریداران عمده سراسر کشور با توجه به تنوع و کیفیت بالای انواع محصولات این مجموعه می توانند، جهت تأمین انواع شکلات خارجی و ایرانی، انواع پودر کاکائو و کره کاکائو ، با قیمت رقابتی و ارزان با واحد پشتیبانی ما در ارتباط باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات