فروش شکلات
خانه / تافی و شکلات / فروش عمده تافی و شکلات ارزان

فروش عمده تافی و شکلات ارزان

فروش عمده تافی و شکلات ارزان ، به صورت گسترده و قوف العاده از طریق این مجموعه آغاز گردیده است. شما می توانید انواع مختلف تافی و شکلات با کیفیت و مرغوب را با قیمتی ارزان و مناسب در کمترین زمان ممکن از فروشگاههای اینترنتی شهرهای مختلف کشورمان همچون، تهران، تبریز، اصفهان و دیگر شهرها تهیه و خریداری نمایید.

تافی

نوعی شکلات و یا خوراکی خوشمزه ای است که با استفاده از کره ذوب شده ، آرد و شکری که کاراملیزه شده ، تهیه می شود را تافی (Taffee) می گویند. برای تهیه تافی باید از گرما استفاده کرد بدین ترتیب که ابتدا شکر را گرما داده تا کاراملی شود و کره و ارد را نیز تا حدود ۱۴۹ و ۱۵۴ حرارت می دهند تا خوب مخلوط شده و شکر کاراملیزه شده را به آن اضافه می کنند، تا تافی اولیه و ساده تهیه شود . اگر قرار باشد تافی مغزدار تهیه گردد در این مرحله از انواع مغز آجیل و یا کشمش نیز استفاده شده و تافی مغزدار تولید می گردد.

فروش عمده تافی و شکلات ارزان

آنچه در تولید انواع  تافی از اهیت اساسی برخودار است ، میزان حرارت می باشد. حرارت دادن انقدر ادامه پیدا می کند تا مواد اولیه مخلوط شده و به سفتی مورد نظر برسد آن گاه مایع تافی در سینی کمی عمقی ریخته و سطح آن صاف می شود تا آرام آرام خنک شود و بدین ترتیب مراحل تولید تافی به پایان می رسد. برای تولید انواع تافی علاوه بر استفاده از انواع مواد اولیه ، عوامل دیگری نیز دخالت دارند که عبارتند از :

  • میزان درجه حرارت
  • نحوه ترکیب مواد
  • درصد ترکیب مواد
  • نحوه خنک شدن تافی

همه این عوامل باعث می شود تا انواع تافی از ، تافی نرم و کش دار تا تافی سفت و شکننده همراه با طعم و عطر دوودی ناشی از شکر کاراملیزه شده، تولید و وارد بازار مصرف شود.

فروش عمده تافی و شکلات ارزان

شکلات

شکلات یک خوراکی با ارزش و مفید و در عین حال خوشمزه که هر کسی نمی تواند به راحتی از ان بگذرد. در کنار این موارد باید به صنعت بزرگ و درآمدهای میلیون دلاری آن برای کشورهای توسعه یافته اشاره کرد که بسیار عظیم و قابل توجه است. شکلات در کشور ما نیز در چند قدمی کشورهای بزرگ و توسعه یافته است، که بخش بزرگی از نیاز کشور را تأمین کرده و بخشی از آن نیز به دیگر کشورهای مختلف جهان و از جمله به کشورهای همسایه صادر می شود و یکی از اقلام مهم صادراتی محسوب می گردد.

فروش عمده تافی و شکلات ارزان

شکلات در طعم و مدل های مختلفی تولید می شود و به بازار عرضه می گردد بسیار متنوع و زیاد است و در تمام دنیا بالغ بر ۴۰هزار نوع وجود دارد در ابتدا تنها یک نوشیدنی تلخ بود که از ترکیب پودر دانه کاکائو و بعضی از ادویه ها تهیه می شد. امروزه به با پیشرفت صعنت عذا و تغذیه شاهد انواع شکلات با طعم و مزه های مختلف هستیم و هر روز نیز اینتنوع بیشتر می شود ولی در کل برای تهیه مواد اولیه اصلی و پایه عبارتند از :

  • پودر کاکائو
  • کره کاکائو
  • شکر
  • وانیل
  • شیر
  • اسانس

فروش عمده تافی و شکلات ارزان

کارخانه تافی و شکلات

کارخانه تافی و شکلات، برای تولید هر یک از انواع محصولات خود، خطوط جداگانه ایی دارد و قادر است سالانه مقدار زیادی انواع تافی و همچین انواع شکلات را تهیه و وارد بازار مصرفی داخل و یا خارج کشور کند. کارخانه تافی و شکلات ارزان زیادی در استانهای مختلف کشور وجود دارد ، که البته هستند کارخانه هایی که به طور اختصاصی تنها به تولید یکی از این تولیدات اشتغال دارند. شکلات و تافی در بین مردم هر دو با نام شکلات معروف هستند ولی باید در نظر داشت که این دو تنها از نظر آن که جزو تنقلات هستند با هم اشتراک دارند و در حقیقت از نظر ماهیت با هم تفاوت اساسی دارند .

فروش عمده تافی و شکلات ارزان

فروش عمده تافی و شکلات

فروش عمده تافی و شکلات ارزان یک فرصت بی نظیر است برای کسانی که قصد دارند انواع تافی و شکلات مورد علاقه و یا مورد نیاز فروش خود را با قیمت بسیار کمتر و ارزان تر از سطح بازار خریداری کرده و حاشیه سود مناسبی را به دست اورند. کارخانه تولیدی تافی و شکلات نیز برای خرید بهتر و بیشتر خریداران عمده تخفیفات قابل ملاحظه ایی را به این دسته از مشتریان خود می دهند و برای آنان امتیازات خوبی را در نظر می گیرند. تاجران و صادر کنندگان انواع تافی و شکلات نیز می توانند از فروش عمده تافی و شکلات پیش آمده استفاده کرده و تمام کالای مورد نیاز خود را تهیه و از حاشیه سود خوبی بهره مند شوند. علاوه بر این خرید انواع شکلات فله و همچنین تافی فله باز می تواند با قیمت کمتر صورت گیرد و برای خریداران مناسب تر به صرفه تر باشد.

فروش عمده تافی و شکلات ارزان

خرید اینترنتی تافی و شکلات

کارخانه تولیدی تافی و شکلات  و دراژه ایرانی ،برای فروش محصولات خود از فضای اینترنت بهره برده و با ایجاد و راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، خریداران این گونه فضاها را نیز در خرید راحت همراهی می کند. فروش عمده تافی و شکلات ، نیز با استفاده از خرید اینترنی و با قیمت درب کارخانه ، می تواند برای خریداران  و فعالین این حوزه اقتصادی بسیار به صرفه باشد. یکی دیگر از راههای که خریداران می توانند از فروش عمده تافی و شکلات استفاده کنند، خرید از طریق نمایندگی پخش شکلات و تافی می باشد که بعداز ثبت سفارش خرید خود را نهایی کرده و محصولات خریداری شده را درب کارگاه و یا فروشگاه خود دریافت می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات