فروش شکلات
خانه / انواع شکلات / فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی

فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی

فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی ، اصل و با کیفیت ، از طریق این مرکز فروش آنلاین شکلات با قیمتهای رقابتی و دست اول به صورت عمده آغاز گریده است، خریداران عمده سراسر کشور، می توانند برای خرید انواع شکلات ایرانی و شکلات خارجی با کیفیت ، با همکاران ما در تماس باشند.

شکلات یکی از انواع خوراکی هایی است که از بازار فروش بسیار خوبی در کشور ما و جهان برخودار است و فعالیت اقتصادی در این حوزه چه به صورت داخل کشور و چه صادرات می تواند برای شما سود آوری خوبی به همراه می آورد.

انواع شکلات

شکلات یکی از خوراکی هایی است که، مردم کشورهای مختلف جهان به خرید و خوردن آن علاقه زیادی دارند ، این خوراکی علاوه بر این که طعم خوب و دلپذیری دارد ، می تواند برای سلامتی نیز بسیار مفید باشد، البته مانند هر خوراکی دیگر باید در خوردن و استفاده از آن حد اعتدال را رعایت کرد.

کارخانه های تولید کننده شکلات در سراسر جهان به تولید انواع مختلفی از شکلات مشغول هستند و تلاش دارند تا بتوانند شکلات های متنوع و با کیفیتی را تولید و وارد بازار مصرف نمایند. از زمان ورود دانه کاکائو به اروپا و معرفی آن، تا به امروز ۲۰۰ سال بیشتر نمی گذرد و تاکنون برندهای تولید کننده شکلات در سراسر جهان موفق شده اند بیش از ۴۵ هزار نوع شکلات مختلف را به مردم جهان عرضه نمایند. اگر بخواهیم انواع شکلات اصلی و پایه تولید دیگر انواع شکلات در سراسر جهان را نام ببریم می توانیم به این موارد اشاره نماییم :

 • انواع شکلات شیری
 • انواع شکلات تلخ
 • انواع شکلات سفید
 • انواع شکلات شکلی
 • انواع سس شکلاتی
 • انواع روکش شکلاتی
 • انواع شکلات نیمه تلخ
 • انواع شکلات شیرین
 • انواع شکلات تلخ و شیرین

فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی

صنعت شکلات در جهان

صنعت شکلات سازی ، در کشورهای پیشرفته جزو یکی از صنایع بزرگ و پر درآمد می باشد که تولید و فروش آن در جهان به جندین هزار میلیارد دلار می رسد و چرخ اقتصاد برخی از کشورها به این صنعت وابسته است. بزرگترین کشورهای تأمین کننده ماده اولیه این خوراکی، یعنی دانه کاکائو، سه کشور می باشند که عبارتند از :

 • ساحل عاج
 • غنا
 • اندونزی

این کشورها تنها کاکائو را تولید می کنند به عبارتی تولید کننده ماده خام شکلات هستند ،کشورهایی که بزرگترین درآمدها را از این صنعت به دست می آورند تماما جزو کشورهای اروپایی ، آمریکایی و آسیایی می باشند که فاقد دانه کاکائو هستند، در حقیقت بازار شکلات دنیا در دست کشورهای صنعتی می باشد . شرکتهای شکلات سازی عطیم این کشورها ۱۰ مورد هستند که در اکثر کشورهای دیگر دنیا شعبه و کارخانه تولیدی دارند، درآمد این شرکتها و برندهای تولیدی از ۱۹ میلیارد دلار تا ۱ میلیارد دلار است.

فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی

صنعت شکلات سازی ایران

صنعت شکلات در ایران حدود ۷۰ سال عمر دارد و یک صنعت نو پا و جدید محسوب می شود. اولین کارخانه شکلات سازی تنها برای تولید آبنبات و تافی برای کودکان بود، صنعت شکلات سازی روند رو به رشد خود را ادامه داد تا به امروز رسید که بیش از ۱۰۰۰ مورد کارخانه شکلات سازی در سراسر کشور وجود دارد که بیشتر آنها در منطقه آذربایجان است، که به پایتخت شکلات ایران معروف است، این کارگاه ها و کارخانه ها سالانه هزاران تن شکلات و انواع تافی را تولید و وارد بازار کشور می نمایند.

برندهای شکلات سازی ایرانی هر روز تلاش می کنند خود را به استاندارهای جهانی نزدیک نمایند و به تجارت جهانی شکلات وارد شده و بتوانند به درآمد ارزی برسند. صادرات شکلات ایرانی بیشتر به کشورهای همسایه و آسیای میانه می باشد و درآمد ناشی از این صادرات در حال افزایش می باشد. ورود به حوزه صادرات انواع شکلات و تافی ایرانی می تواند برای فعالین این حوزه اقتصادی حاشیه سود مناسبی به همراه داشته باشد.

فروش ویژه انواع شکلات

تولیدکنندگان انواع شکلات و البته واردکنندگان شکلات های خارجی، گاهی اقدام به فروش ویژه انواع شکلات و دیگر تولیدات خود می نمایند . فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و یا خارجی، فرصتی است برای خریداران عمده تا بتوانند انواع شکلات مورد نیاز خود را با قیمتی بسیار مناسب خریدارای نمایند، زیرا در برنامه فروش ویژه انواع شکلات، تخفیفات بسیار خوبی به خریداران عمده این نوع شکلات ها داده می شود و خریداران می توانند از این شرایط فروش ، حاشیه سود خوبی را بدست آورند.

طرح فروش ویژه انواع شکلات به همراه انواع تافی ایرانی و خارجی، در زمانهای مختلف فصلی و یا اعیاد و مناسبتهای ملی و مذهبی بیشتر اجرا می شود و فروشگاه دارن و تاجران از زمان دقیق برگزاری این فروش ها اطلاع داشته و برای استفاده از آن برنامه ریزی می نمایند.

مجموعه بهسانا برای عرضه انواع شکلات ایرانی و همجنین بهترین شکلات های خارجی با کیفیت و اصل، برنامه فروش ویژه انواع شکلات را برای تمام این محصولات دارد تا از این طریق خریداران عمده بتوانند انواع شکلات مورد نیاز خود را به صورت یک جا و با قیمت مناسب خریداری نمایند. برای اطلاع از شرایط و زمان فروش ویژه انواع شکلات با ما در ارتباط باشید.

فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی

خرید شکلات کادویی

شکلات کادویی به انواع شکلات پذیرایی گفته می شود که در بسته بندی های شیک و جذاب وارد بازار مصرف می شود. انواع شکلات کادویی موجود در بازار شهرهای مختلف کشور ما به دو دسته کلی تقسیم می شود :

 • انواع شکلات کادویی ایرانی
 • انواع شکلات کادویی خارجی

هر یک از این دو دسته شکلات کادویی طرفداران خاص خود را دارند که برای خرید آنها اقدام می نمایند. برندهای تولید کننده شکلات، در کنار تولید انواع رایج شکلات های کادویی معمول، برای مراسم های خاص در منطقه و کشور خود، نیز شکلات کادویی ویژه آن را طراحی می نمایند همانند شکلات های ولنتاین و ……

قیمت شکلات کادویی نسبت به دیگر انواع شکلات پذیرایی گران تر می باشد و این به دلیل آن است که این نوع شکلات ها در خط تولید هزینه بسته بندی را محتمل شده اند، البته باید در نظر داشت که قیمت شکلات کادویی به نوع و مدل بسته بندی شکلات بستگی دارد. خرید انواع شکلات کادویی اگر به صورت عمده انجام شود که معمولا فروشندگان و فروشگاه دارن از این روش استفاده می کنند، تا بتوانند قیمت خرید انواع شکلات کادویی ایرانی و خارجی را تا حدودی کاهش داده و در نتیجه به حاشیه سود مناسب خود برسند.

فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی

خرید شکلات کیلویی

مجموعه بهسانا ، در کار تولید ، تأمین انواع شکلات ایرانی و خارجی و پخش عمده سراسری انواع شکلات در کشور با قیمت مناسب و ارزان می باشد. با استفاده از شرایط فروش مناسب و تنوع شکلاتهای موجود با قیمت مناسب می توانید خرید خود را از این مجموعه به راحتی انجام دهید.

این بازار فروش آنلاین با ارائه انواع شکلات کیلویی بسته بندی شده و شکلات فله ، اصل و با کیفیت خارجی با بهترین قیمت و همچنین انواع شکلات ایرانی ارزان قیمت در خدمت شما خریداران عزیز است. شما می توانید از طریق همین سایت و یا فروشگاه اقدام به خرید نمایید.

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

انواع شکلات کیلویی ، همانند دیگر انواع شکلات، از قیمت ثابتی برخوردار نیست و نوسانات بسیار دارد. لذا واحد پشتیبانی فروش انواع شکلات ایرانی و خارجی این مجموعه آماده هستند تا پاسخگوی تماس شما و اطلاعات تکمیلی در مورد قیمت انواع مختلف شکلات های کیلویی و فله ایرانی و خارجی، نحوه ثبت سفارش و ارسال بار را دارند. برای کسب اطلاعات درباره موارد بالا و نرخ انواع شکلات ، تافی و دیگر محصولات کیلویی، فله و کادویی با ما در تماس باشید.

فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی

خرید شکلات خارجی اصل

برندهای معروف شکلات سازی در جهان بر اساس استاندارهایی اقدام به تولید انواع شکلات می نمایند و رعایت همین استادارها باعث برند و جهانی شدن آنها شده است. یکی از موازین ساخت شکلات در این برندها، استفاده از کره کاکائو و پودر کاکائو خالص است که باعث کیفیت بالای این محصولات می شود.

در کشور ما و برخی کشورهای دیگر بعضا شرکتها و کارگاه هایی هستند که اقدام به تولید انواع شکلات می نمایند که به جای استفاده از مواد اولیه مناسب ، مانند کره کاکائو ، از روغن های گیاهی چون پالم برای تولید شکلات استفاده می کنند و شکلات های نا مرغوب خود را با قیمت شکلات اصل و برند وارد بازار مصرف می نمایند. وجود شکلات خارجی تقلبی و نامرغوب، برای مصرف کننده و هم تولید کننده شکلات اصل بسیار مضر می باشد و بی اعتمادی را در بازار فروش انواع شکلات ایجاد می نماید.

خریداران انواع شکلات خارجی، برای خرید این نوع شکلات ها باید به فروشگاه معتبر مراجعه نمایند و در زمان خرید دقت لازم را داشته باشند تا بتوانند شکلات اصل را تهیه نمایند. این بازار فروش آنلاین انواع شکلات خارجی اصل را با تضمین اصل و کیفیت کالا و با قیمت بازار تهران در اختیار خریداران انواع شکلات خارجی در سراسر کشور قرار می دهد. جهت اطلاع از تنوع و قیمت محصولات با ما در اراتباط باشید.

فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی

خرید آنلاین شکلات خارجی

یکی از راههای خرید انواع شکلات خارجی  و یا انواع شکلات ایرانی، خرید اینترنتی و یا خرید آنلاین می باشد. این نوع خرید، چند سالی است که در کشور ما رواج یافته است و باعث تغییرات زیادی در روند معاملات و داد و ستدها شده است. با مسائل و مشکلاتی که کشور ما و جهان در رابطه با بیماریی همچون کرونا رو به رو است ، اهمیت خرید اینترنتی بیش از گذشته بر مردم تمام دنیا آشکار شده است. اگر بخواهیم به مزایای این نوع  خرید را نام ببریم می توانیم به این موارد اشاره نماییم :

 • کاهش هزینه های ناشی از رفت و آمد
 • خزید در کمترین زمان ممکن
 • دریافت لیست قیمت
 • کاهش بار ترافیکی شهرها
 • کاهش اتلاف وقت
 • سرعت بخشیدن به روند معاملات
 • همگام شدن با تجارت روز دنیا

خریداران انواع شکلات و تافی خارحی و ایرانی می توانند با حستجو در اینترنتی فروشگاه و یا وب سایت فروش آنلاین انواع شکلات را جستجو کرده و خرید خود ار انجام دهند، البته لازم به ذکر است در هنگام جستجو برای یافتن این فروشگاهها باید از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کرد تا از پرداخت وجه و دریافت کالای خریدارای شده مطمئن شد. فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی از طریق فروشگاه اینترنتی نیز بر قرار می باشد و بسیاری از خریداران ار این نوع فروش های ویژه استفاده بسیار می نمایند.

فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی

فروش عمده شکلات

تولیدکنندگان و وارد کنندگان انواع شکلات ، برای عرضه محصولات خود از فروش عمده استفاده می کنند. فروش عمده انواع شکلات به این فعالین اقتصادی فرصت می دهد تا تمام کالای خود را به صورت یک چا به خریداران عرضه نمایند و از این طریق زودتر به سرمایه مورد استفاده خود در این زمینه دست یابند. تاجران و فروشگاه دارن، برای تأمین انواع شکلات و تافی ایرانی و یا خارجی مورد نیاز خود را ، به صورت عمده تهیه و خریداری نمایند زیرا که می توانند از تخفیفات خوبی که به حجم خرید آنها تعلق می گیرد بهره مند شوند و شکلات را با قیمتی ارزان تر از سطح بازار خریداری نمایند. فروش عمده شکلات شامل تمام تمام تولیدات شکلات می شود که عبارتند از :

بازار فروش آنلاین انواع شکلات ایرانی و همچنین شکلات خارجی این مجموعه ، قادر است تمام محصولات مورد نیاز را به صورت عمده در اختیار خریداران و تاجران قرار دهد، مزایای استفاده از خرید عمده  و یا فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی  می تواند شامل موارد زیر باشد :

 • خرید یک باره تمام شکلات مورد نیاز
 • خرید با قیمتی بسیار ارزان تر
 • بهره مندی از امتیازات خریدار عمده
 • سرشکن شدن هزینه جمل کالا
 • و ………..

فروش ویژه انواع شکلات ایرانی و خارجی

حراج شکلات خارجی

آیا به دنبال خرید انواع شکلات خارجی با قیمت مناسب و ارزان هستید؟ آیا می دانید چگونه انواع شکلات خارجی با کیفیت و اصل را با قیمت مناسب خریدارای نمایید؟

یکی از راههایی که خریداران انواع کالاهای مختلف برای خرید استفاده می کنند، خرید از حراجی ها است، چرا که تولیدکنندگان و ورادکنندگان انواع کالا بر طبق معیارهای خاص خود اقدام به حراج می نمایند. حراج انواع شکلات خارجی ارزان و ایرانی نیز در برنامه حراجهای فصلی می باشد و خریداران عمده و خرده از این فصل های حراج استفاده کرده و شکلات های با کیفیت و مرغوب خارجی و ایرانی را با قیمتی بسیار ارزان و مناسب خریداری می نمایند.

برای اطلاع از زمان حراج های انواع شکلات خارجی و شکلات ایرانی و یا  فروش ویژه انواع شکلات و استفاده نمودن از این موقعیت با همکاران ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع شکلات صادراتی

فروش انواع شکلات صادراتی ارزان قیمت ایرانی

فروش انواع شکلات صادراتی با کیفیت ایرانی ارزان قیمت، با تنوع بسته بندی به کشورهای …

خانه شکلات