فروش شکلات
خانه / کره کاکائو / قیمت خرید کره کاکائو فله با کیفیت

قیمت خرید کره کاکائو فله با کیفیت

قیمت خرید کره کاکائو فله و با کیفیت، به صورت عمده می تواند خیلی ارزان تر و مناسب تر باشد به شزطی که خرید از کارخانه تولیدی و به صورت مستقیم صورت گیرد،  و سایت های اینترنتی بهترین گزینه برای این مورد می باشند.

کره کاکائو یکی از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید انواع شکلات می باشد که قیمت خرید آن می تواند در قیمت نهایی تولید انواع شکلات دخالت مستقیم داشته باشد، لذا  دغدغه بسیاری از تولیدکنندگان تهیه و خرید این محصول با قیمت مناسب و ارزان می باشد.

قیمت خرید کره کاکائو

 

کره کاکائو چیست؟

کره کاکائو ، محصول دانه درخت کاکائو می باشد که دارای عطر کاکائو است  و به سرعت در دهان آب می شود و شکلات هایی که با این کره گیاهی تهیه می شوند در دهان آب می شود ، زیرا نقطه ذوب کره کاکائو بین ۳۴ تا ۳۸ درجه است و این یک امتیاز برای این نوع از شکلات ها می باشد. درصد چربی اشباع شده آن ۴۰ تا ۶۰ درصد است و از این نظر ، مصرف آن برای ، باعث افزایش چربی خون و کلسترول نمی شود.

قیمت خرید کره کاکائو

انواع کره کاکائو کدامند؟

دانه درخت کاکائو از نظر عطر، میزان تلخی و طعم با هم تفاوت دارند به همین دلیل کره کاکائو حاصل از این دانه ها نیز با هم تفاوت دارند. کره کاکائو موجود در بازار از نظر رنگ با هم تفاوت دارند ، که برخی از آنها زرد رنگ و برخی دیگر سفید رنگ می باشند. تقسیم بندی و یا دسته بندی دیگری که برای کره کاکائو می توان عنوان نمود عبارتند از ،

 • کره کاکائو Natural

این کره از دانه کاکائو تولیدی غرب آفریقا می باشد و به صورت جامد و مایع است و در بسته بندی های ۲۵ کیلو گرمی به بازار عرضه می گردد.

 • کره کاکائو deodorized

این کره کاکائو نیز محصول دانه درخت کاکائو غرب آفریقا می باشد ، که به صورت چیپس های ۱ سانتی متری و یا به شکل پودر و یا مایع با بسته بندی ۱۰ تا ۲۵ کیلو گرمی و یا به صورت بلوک های ۲۵ کیلویی به بازار عرضه می گردد.

 • پولکی های کره کاکائو

پولکی با قطر ۸ میلی متر و در بسته بندی با کارتن های ۱۰ کیلویی در بازار موجود می باشد.

قیمت خرید کره کاکائو

کره کاکائو از کجا بخرم؟

کره کاکائو مورد استفاده صنایع و کارخانه تولیدی شکلات می باشد و می توان گفت پایه تولید انواع شکلات مرغوب و با کیفیت ، همین کره کاکائو می باشد . بهترین راه برای خرید کره کاکائو با کیفیت ، استفاده از سایت های اینترنتی می باشند که به صورت مستقیم اقدام به عرضه و فروش کره کاکائو ، پودر کاکائو ، انواع  روغن های جانشین کره کاکائو و دیگر مواد اولیه صنایع شکلات سازی ، با قیمت مناسب می نمایند .

خریداران عمده انواع کره کاکائو و دیگر مواد ا.لیه صنایع شکلات سازی و شیرینی پزی می توانند جهت استعلام قیمت و خرید این محصولات با واحد فروش انواع شکلات و مواد اولیه شکلات سازی، تماس بگیرند.

قیمت خرید کره کاکائو

فروش عمده کره کاکائو فله

کره کاکائو در بسته بندی ۲۵ کیلو گرمی می باشد و به صورت عمده به فروش می رسد زیرا در فروش عمده قیمت بسیار ارازن تر و مناسب تر است زیرا از نظر اقتصادی به صرفه می باشد.

خریداران عمده کره کاکائو صنایع شکلات سازی، صنایع دارویی، صنایع بهداشتی و آرایشی می باشند که نیاز به مقدار زیادی کره کاکائو آن هم به صورت فله دارند. خرید  عمده کره کاکائو به صورت فله که ارزان تر از کره کاکائو بسته بندی شده است برای این دسته از خریداران مناسب تر می باشد.

قیمت خرید کره کاکائو

قیمت خرید کره کاکائو

قیمت خرید کره کاکائو در بازار متغیر می باشد و به عوامل زیادی بستگی دارد که این عوامل می تواند در بهای تمام شده محصولات تولیدی تأثیر زیادی داشته باشد. کره کاکائو از دانه کاکائو که یک محصول وارداتی است تهیه می شود ، پس بخش بزرگی از قیمت آن ناشی از قیمت جهانی کاکائو و همجنین ارز می باشد . به طور کلی عوامل تأثیر گذار در قیمت خرید کره کاکائو عبارتند از :

 • قیمت جهانی کاکائو
 • نرخ روز ارز
 • میزان واردات کره کاکائو
 • نعرفه واردات کره کاکائو
 • نحوه عرضه و فروش کره کاکائو
 • نوع کره کاکائو
 • برند کره کاکائو
 • و موارد بسیار دیگر

قیمت خرید کره کاکائو

قیمت خرید کره کاکائو فله و با کیفیت

قیمت خرید کره کاکائو، همان طور که در سطور بالا عنوان گردید متغیر می باشد ، خریداران عمده انواع کره کاکائو فله و یا بسته بندی شده، و با کیفیت می توانند برای کسب اطلاع از نرخ روز  انواع کره کاکائو و دیگر محصولات و مواد اولیه شکلات سازی همچون ، پودر کاکائو و روغن های جانشین کره کاکائو با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات