فروش شکلات
خانه / شکلات سوربن / قیمت فروش شکلات سوربن فله با کیفیت

قیمت فروش شکلات سوربن فله با کیفیت

قیمت فروش شکلات سوربن در انواع طعم فله و بسته بندی شده با کیفیت را فروشگاه اینترنتی این محصولات می توانند به طور دقیق در اختیار شما قرار دهند.

شکلات سوربن یکی از برندهای معتبر و مطرح شکلات سازی است که از بازار خرید و فروش خوبی برخودار است و فعالیت اقتصادی در این حوزه می تواند حاشیه سود مناسبی را به همراه داشته باشد.

قیمت فروش شکلات سوربن

شکلات سوربن شرکت کاله

برند و شکلات سوربن ، یک شکلات با کیفیت و مرغوب می باشد که در انواع طعم و کاربرد تولید و وارد بازار مصرف ایران و دیگر کشورهای همسایه و جهان می شود. شکلات سوربن مربوط به کارخانه و مراکز تولیدی شرکت بزرگ کاله می باشد . شرکت کاله در تولید انواع لبنیات موفق عمل کرده است و اکنون در این فعالیت نیز توانسته خوب بدرخشد.

شرکت سوربن انواعی از شکلات با کاربردهای متنوع پذیرایی و صنعتی را تولید می نماید و به شکل های بسته بندی شده و فله وارد بازار مصرف می نماید. قیمت فروش شکلات سوربن با توجه به کیفیت و تنوعی که دارد بسیار مناسب می باشد و همین عامل باعث بازار خرید و فروش پر رونق این محصولات می باشد .

قیمت فروش شکلات سوربن

انواع شکلات سوربن

شرکت سوربن کاله، به دلیل تنوع بازار مصرف ، انواع مختلفی از محصولات غذایی قندی از جمله انواع شکلات را تهیه و تولید می نمایند. این شرکت برای تولید این دسته از تولیدات علاوه بر استفاده از بهترین مواد اولیه و دانش فنی بالا، خلاقیت و نواوری را نیز به کار برده و توانسته انواع شکلات با کیفیت و مرغوب را تولید کند. انواع شکلات سوربن کاله به قرار زیر می باشد :

قیمت فروش شکلات سوربن

شکلات سوربن قیفی

شکلات سوربن قیفی یکی از تولیدات معروف این شرکت می باشد . شاید بتوان گفت سوربن با تولید این شکلات توانست در بازار داخلی و خارجی شناخته شود و به فروش های بسیار بزرگی دست یابد.

شکلات سوربن قیفی نوعی از شکلات پذیرایی است که در انواع مختلف طعم و مزه که به طور کلی دارای  ۶ تا ۸ طعم متفاوت می باشد تهیه و تولید می گردد. شکلات قیفی که نام دیگر آن شکلات مخروطی است به دو صورت فله و بسته بندی شده می باشد و خریداران می توانند انواع طعم و مزه را به صورت میکس خریداری نمایند.

شکلات مخروطی سوربن از بازار خرید و فروش بسیار خوبی در داخل و خارج از کشور برخودار است به طوری که شرکت سوربن قادر به تأمین نیاز تمام مشتریان خود نمی باشد .

قیمت فروش شکلات سوربن

شکلات سوربن کیلویی

برند و شرکت سوربن محصولات تولیدی خود را با انواع بسته بندی و قیمت وارد بازار مصرف می نماید تا خریداران بر اساس میزان نیاز خود بتوانند این محصولات را تهیه و خریداری نمایند . بخش بزرگی از تولیدات مراکز شکلات و تافی ، مخصوص تولید شکلات های کیلویی می باشد شکلات ها و تافی های کیلویی به دو صورت وارد بازار مصرف می شوند که عبارتند از :

 • شکلات کیلویی بسته بندی شده
 • شکلات کیلویی فله

هر دو نوع از این محصولات خریداران و مصرف کنندگان خاص خود را دارند . خریداران عمده بیشتر به دنبال خرید  انواع شکلات فله کیلویی و خریداران خانگی خرید شکلات کیلویی بسته بندی شده را انتخاب می نمایند.

قیمت فروش شکلات سوربن

قیمت فروش شکلات سوربن

قیمت فروش شکلات سوربن، همانند دبگر انواع شکلات ، نوسان دارد و ثابت نیست که این  به دلیل شرایط بازار و نرخ روز ارز می باشد . شرکت سوربن انواع مختلفی از محصول را تولید می نماید که هر یک قیمت و کابرد خاص خود را دارند ، بنابراین قیمت فروش شکلات سوربن در به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها عبارتند از :

 • نوع شکلات سوربن
 • نحوه عرضه و فروش شکلات
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • نرخ روز ارز
 • نوع بسته بندی و وزن
 • و موارد دیگر

قیمت فروش شکلات سوربن

نمایندگی فروش شکلات سوربن در تهران

نمایندگی فروش شکلات سوربن در تهران به صورت ارسال مستقیم از کارخانه با بهترین  قیمت فروش در بازار ، انواع شکلات صنعتی و پذیرایی سوربن را به خریداران تحویل می دهد.

خریداران عمده می توانند کامل ترین محصولات تولیدی شرکت شکلات سوربن کاله را از طریق این نمایندگی ثبت سفارش کرده و خرید نمایند و بار خریداری شده را درب کارگاه و یا محل مودر نظر خود دریافت کنند.

قیمت فروش شکلات سوربن

قیمت شکلات تخته ای سوربن

یکی از انواع شکلات های صنعتی شرکت سوربن ، شکلات تخته ای می باشد که در انواع طعم و بسته بندی تولید و وارد بازار مصرف می شود . شکلات تخته ای سوربن به دلیل تنوع و کیفیت بالایی که دارد بیشتر توسط مراکز تولیدی مواد غذایی قندی در حجم و توناژ های بالا خریداری و مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت فروش شکلات سوربن تخته ای که بیشتر مورد نیاز مراکز تولیدی می باشد نوسانات زیادی دارد که این برای خریداران عمده بسیار سخت می باشد به همین دلیل نمایندگی فروش شکلات بهسانا ، آماده است تا نرخ روز و یا قیمت فروش شکلات سوربن تخته ای را در اختیار خریداران عمده در سراسر کشور قرار دهد.

قیمت فروش شکلات سوربن

قیمت فروش شکلات سوربن فله با کیفیت

مجموعه شکلات بهسانا، قیمت فروش شکلات سوربن کاله را در انواع طعم و کاربرد به صورت فله و بسته بندی شده با کیفیت را به قیمت درب کارخانه در اختیار خریداران عمده سراسر کشور قرار می دهد و بار خریداری شده را در کمترین زمان ممکن ارسال می نماید.

خریداران عمده سراسر کشور می توانند انواع شکلات زیر را از این بازار فروش آنلاین با قیم درب کارخانه و یا بازار خریداری نمایند، که عبارتند از :

 • انواع شکلات سوربن
 • انواع شکلات پارمیدا
 • انواع شکلات تافی
 • انواع شکلات مرداس
 • انواع شکلات تخته ای صنعتی
 • انواع شکلات چیپسی
 • انواع شکلات مایع مغزی
 • انواع پودر کاکائو
 • و موارد دیگر
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات