فروش شکلات
خانه / پودر نارگیل / قیمت پودر نارگیل در بازار تهران

قیمت پودر نارگیل در بازار تهران

قیمت پودر نارگیل در انواع مختلف و در کیسه های ۲۵ کیلو گرمی در بازار تهران نسبت به دیگر نقاط کشور بسیار مناسب می باشد و به صورت عمده عرضه و به فروش می رسد.

پودر نارگیل یک محصول وارداتی می باشد که از کشورهای مختلف جهان به صورت عمده و فله وارد شده و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . این مورد برای مصارف مختلف تولید شیرینی و انواع شکلات  و دیگر صنایع غذایی کاربرد بسیار دارد. علاوه بر مصارف خوراکی از پودر نارگیل در تهیه و تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشت و همچنین پزشکی استفاده بسیار می شود .

قیمت پودر نارگیل

انواع پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل

درخت نارگیل یک گیاه گرمسیری است که در مناطق استوایی کره زمین رشد و نمو داردو میوه درخت نارگیل بسیار پر خاصیت و مفید می باشد و از آن برای مصارف مختلف استفاده می شود . پودر نارگیل به دلیل اهمیت زیادی که در تلویدات مختلف غذایی و بهداشتی دارد در حجم و مقدار زیادی به کشور وارد می شود و در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پودر نارگیل به قرار زیر می باشند :

 • انواع پودر نارگیل پر چرب و یا مرطوب
 • انواع پودر نارگیل کم چرب و یا خشک

هر یک از این دو نوع ، کاربردهای خاص خود را دارند. از پودر خشک نارگیل برای مصارف غذایی و شکلات سازی استفاده می شود زیرا درصد چربی آن متعادل بوده و رطوبت کمتری دارد . از انواع پودر نارگیل چرب و با مرطوب برای تولید انواع محصولات بهداشتی و آریشی استفاده می شود.

قیمت پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل همانند دیگر انواع محصولات وارداتی در بازار به نوسانات زیادی رو به رو می باشد، زیرا تابه ارز و شرایط بازار است. خریداران عمده و همشگی پودر نارگیل ، تولید کنندگان بخش های مختلف هستند که برای محصولات تولیدی خود اقدام به خرید پودر نارگیل در حجم و توناژ بالا می نمایند. برای این دسته از خریداران قیمت پودر نارگیل از اهمیت زیادی برخودار است ، زیرا افزایش قیمت هر چند ناچیز ، باعث کاهش حاشیه سود آنان می شود .

به طور کلی نرخ انواع پودر نارگیل در بازار کشور ما به عوامل زیادی بستگی دارد که برخی از آنها عبارتند از :

 • نوع پودر نارگیل
 • برند پودر نارگیل
 • نرخ روز ارز
 • میزان واردات
 • میزان عرضه و تقاضای بازار
 • نحوه عرضه و فروش

خرید پودر نارگیل از بازار تهران

قیمت پودر نارگیل

واردات پودر نارگیل توسط شرکتهای بازرگانی صورت می گیرد. این محصول بعد از واردات و انجام امور مربوطه از راههای مختلف وارد بازار و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. همان طور که مستحضر هستید شهر و بازار بزرگ تهران از گذشته تا به امروز محل اصلی و مهمی برای عرضه و فروش انواع  تولیدات و محصولات وارداتی بوده است. شرکتهای تجاری نیز بخش بزرگی از محصولات وارداتی خود را از طریق این بازار عرضه کرده و به فروش می رسانند.

خرید انواع پودر نارگیل از بازار تهران به دو صورت وجود دارد که عبارتند از :

 • خرید حضوری
 • خرید غیر حضوری و یا مجازی

هر یک از این دو نوع خرید خود می تواند شامل دو دسته کلی باشد که عبارتند از  :

 • خرید عمده
 • خردی خرده

خرید عمده انواع پودر نارگیل توسط مراکز تولیدی شکلات ، شیرینی  و کارگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی صورت می گیرد و خرید خرده انواع پورد نارگیل توسط مصرف کنندگان نهایی و یا خانگی است. خریداران عمده معمولا پودر نارگیل را به صورت فله ایی که در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی است خریداری می نمایند. خریداران خرده و خانگی نیز از انواع پورد نارگیل بسته بندی شده کیلویی خریداری می نمایند.

قیمت پودر نارگیل فله

قیمت پودر نارگیل

قیمت پودر نارگیل فله در بازار با نوع بسته بندی شده ان تفاوت دارد . انواع پودر نارگیل بسته بندی شده به دلیل هزینه های سورتینگ و بسته بندی از قیمت بالاتری برخودار هستند . این دسته از محصولات خریداران خاص خود را دارند که معمولا مصرف کنندگان نهایی و خانگی هستند .

پودر نارگیل فله در کیسه های ۲۵ کیلو گرمی از کشورها و شرکتهای مختلف تهیه و وارد بازار می شود . این نوع از پودرهای نارگیل از قیمت مناسب و ارزان تری برخودار هستند ، البته قیمت این نوع از محصولات بستگی به برند و شرکت تولیدی آن دارد. به طور کلی قیمت انواع  فله آن، همانند دیگر محصولات فله وارداتی در بازار ارزان تر و مناسب تر از انواع بسته بندی شده  است. البته خریداران برای آن که محصول مورد نیاز خود را با قیمت ارزان تری تهیه نمایند از فروش عمده پودر نارگیل نیز بهره مند می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات