فروش شکلات
خانه / شکلات صنعتی / مرکز تولید کننده انواع شکلات صنعتی

مرکز تولید کننده انواع شکلات صنعتی

مرکز تولید کننده انواع شکلات صنعتی

انواع شکلات صنعتی در بازار وجود دارد که هر یک از نظر کیفیت و طعم با دیگر انواع شکلات صنعتی تفاوت بسار دارند. انواع شکلات صنعتی بسیار زیاد و متنوع هستند و ما تلاش داریم تا در این مقاله با کاربردها و مرکز تولید کننده انواع شکلات صنعتی آشنا شده تا بتوانیم بهترین و با کیفیت ترین شکلات های صنعتی را با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار دهیم.

 شکلات صنعتی

شکلات صنعتی به گروه گسترده ای از شکلات طلاق می شود که برای صنایع غذایی که با این محصول در ارتباط هستند، پیوند داشته و به عنوان یکی از مواد اولیه پایه برای این محصولات محسوب می شود. شکلات صنعتی، همان طور که از ان آن پیداست برای مصارف شخصی نمی باشد و تنها برای استفاده در خطوط تولیدی تهیه وعرضه می شود. از انواع شکلات صنعتی برای روکش کردن، تزئین و یا بعنوان مغزی برای بعضی از محصولات استفاده می شود.

مرکز تولید کننده انواع شکلات صنعتی

کارخانه تولیدی شکلات صنعتی ، سالاته هزاران تن انواع شکلات صنعتی را با طعم و مزه های مختلف تولید و روانه بازار مصرف داخلی و خارجی می کند. البته باید یاد آوری کرد در کنار گسترش تنوع محصولات، بالا بردن کیفیت این محصولات نیز برای تولیدکننده شکلات صنعتی از اهمیت بالایی برخودار است.

انواع شکلات صنعتی

برند تولید کننده شکلات صنعتی، به دلیل نیاز جامعه به انواع مختلف شکلات صنعتی ، با استفاده از دانش و علم تغذیه و دیگر علوم وابسته به تولید انواع مختلف شکلات صنعتی در طعم و مزه های مختلف مشغول است در کنار طعم و مزه های مختلف، باید به کیفیت های متفاوت نیز اشاره کرد. اگر بخواهیم از نظر طعم و مزه شکلات های صنعتی را تقسیم بندی کینم ، می توانیم موارد زیر ار نام ببریم که عبارتند از :

 • انواع شکلات تلخ
 • انواع شکلات شیرین
 • انواع شکلات سفید
 • انواع شکلات شیری
 • انواع شکلات کاکائویی
 • انواع شکلات نیمه شیرین
 • انواع شکلات فندقی
 • انواع شکلات کره بادام زمینی

مرکز تولید کننده انواع شکلات صنعتی

شکلات صنعتی همان طور که ملاحظه کردید دارای طعم و مزه های مختلفی می باشد تا هر کسی بر اساس ذائقه و میل خود بتواند مزه مورد علاقه خود را تهیه و خریداری نماید. علاوه بر دسته های نام برده در فوق، باز می توانیم، شکلات های صنعتی را به دسته های دیگری نیز تقسیم بندی کنیم تا با کاربردهای دیگر و متنوع این محصول مهم بیشتر آشنا شوید. انواع شکلات صنعتی از نظر کاربردهایی که دارند عبارتند از:

هر یک از این نوع شکلات ها برای استفاده در بخش خاصی از صنایع غذایی ، بعنوان ماده اولیه و یا به عنوان تزئین مورد استفاده قرار می گیرند.

مرکز تولید کننده انواع شکلات صنعتی

تولید کنندگان شکلات در ایران

سابقه تولید شکلات در کشور ما نزدیک به ۶۰ سال می باشد و این مدت زمانی بس کوتاه است  ، چرا که سابقه تولید شکلات در اروپا به سال ۱۸۴۷ باز می گردد. با وجود ان که شکلات و شکلات سازی درایران عمر کوتاهی دارد ، اما بد نیست بدانیم که ایران تا رسیدن به کشورهای مقام برتر دنیا در زمینه تولید شکلات راهی کوتاه در پیش رو دارد.

مرکز تولید کننده انواع شکلات صنعتی

تولید کنندگان شکلات در ایران، با استفاده از بهترین مواد اولیه و خط تولید پیشرفته خود ، به تولید انواع شکلات، انواع تافی و دراژه می پردازند، که بخش زیادی از این تولیدان در داخل کشور عرضه و به فروش می رسد و مابقی به کشورهای همسایه، کشورهای اروپایی و برخی از کشورهای دور و نزدیک دیگر صادر شده و برای تولید کنندگان و کشور درآمد ارزی خوبی به همراه دارد. اگر بخواهیم بزرگان و تولیدکنندگان مطرح شکلات در ایران را نام ببریم، تنها می توانیم تعدادی از آنها را در این جا معرفی کنیم ، چرا که تعداد این تولیدکنندگان موفق و معروف بسیار زیاد می باشد ، پس به ناچار این چند مورد را نام می بریم که عبارتند از :

 • شکلات  آناتا
 • شکلات شیرین عسل
 • شکلات آیدین
 • شکلات شونیز
 • شکلات مرداس
 • شکلاات باراکا
 • شکلاتت آی سودا
 • شکلات برنوتی
 • شکلات فرمند

مرکز تولید کننده انواع شکلات صنعتی

 

تولید انواع شکلات صنعتی

کارخانه های تولیدی انواع شکلات صنعتی ، همواره تلاش دارند تا بهترین و با کیفیت ترین شکلات صنعتی را تیه و به باراز عرضه کنند. چنانچه شکلات صنعتی در هر نوع و طعمی که باشد از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخودار نباشد، محصول تولیدی نیز بدون کیفیت بوده و در نتیجه نمی توان انتظار داشت که در بازار , از سطح فروش خوبی برخودار باشد.

مرکز تولید کننده انواع شکلات صنعتی

انواع شکلات صنعتی که در بازار وجود دارد، خوشبختانه تولید داخلی کشور می باشد و از این نظر شکلات صنعتی خارجی یا وارد نمی شود ، یا که میزان آن بسیار کم و محدود است و علت این موضوع آن است که برندهای تولید کننده شکلات صنعتی خود قادر هستند این نوع از شکلات ها را، با بهترین کیفیت و البته قیمت بسیار مناسب تهیه و به بازار عرضه نمایند، و بایددر نظر داشت واردات این نوع شکلات های صنعتی به داخل کشور نه برای خریداران و نه برای فروشندگان به صرف نیست ، چرا که هزینه تولید را بالاتر می برد.

مرکز تولید کننده انواع شکلات صنعتی

نرخ روز انواع شکلات صنعتی

نرخ روز انواع شکلات صنعتی بستگی به عوامل متعددی دارد، چرا که این نوع از شکلات ها همانند دیگر کالاهای تولیدی، از نظر نوع و کیفیت با یکدیگر تفاوت بسیاری دارند و همین عوامل در قیمت و نرخ روز این نوع از شکلات ها تأثیر زیادی دارد.

چنانچه مایل هستید از نرخ روز و یا از آخرین قیمت روز انواع شکلات صنعتی، همانند انواع شکلات چیپسی و یا شکلات مایع و دیگر انواع شکلات با اطلاع شوید، می توانید با همکاران ما در این مجموعه تماس گرفته و از نرخ روز انواع شکلات صنعتی و یا دیگر انواع شکلات آگاهی کسب نمایید، همچنین می توانید از مشاوره رایگان این مجموعه استفاده کرده و بهترین نوع شکلات صنعتی را انتخاب و با قیمت بسیار مناسب خریداری کرده و در محل مورد نظر خود دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات