فروش شکلات
خانه / شکلات ایرانی / مرکز خرید شکلات ایرانی

مرکز خرید شکلات ایرانی

مرکز خرید شکلات ایرانی ، انواع شکلات ایرانی با کیفیت و مرغوب ایرانی را در شهرهای مختلف کشور چون ، تهران، اصفهان، شیراز، مشهد و کرج را به صورت عمده و با قیمتی رقابتی و ارزان در اختیار خریداران انواع شکلات ایرانی قرار می دهد.

شکلات یکی از  تنقلات مورد علاقه تمام مردم کشور ما محسوب می شود که از بازار گرم و پر رونق خرید و فروش خوبی در کشور برخودار می باشد و برای تمام کسانی که در حوزه تولید و یا فروش انواع شکلات ایرانی مشغول به کار هستند سود آوری خوبی به همراه دارد، چرا که شکلات با کیفیت را به قیمت درب کارخانه خریدارای می نمایید که این می تواند فعالیت بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه باشد.

مرکز خرید شکلات ایرانی

تاریخچه شکلات

ظروف به جای مانده از ۲۶۰۰ سال پیش ، نشان می دهد که مردمان آن زمان شکلات را می شناختند و از آن استفاده می کردند که شبیه شکلات امروزی ما نبوده است بلکه به صورت مایع و حالت نوشیدنی داشته است.

کاشفان قاره آمریکا در مراجعه از این قاره به اروپا، دانه درخت کاکائو را با خود به اسپانیا بردند و تولید و مصرف نوشیدنی و شکلات دانه کاکائو را تا یک قرن در انحصار کشور خود قرار دادند و سود سرشاری از تجارت این دانه فوق العاده نصیب خود کردند . دانه کاکائو به این ترتیب در تمام اروپا معرفی شد و مورد استفاده قرار گرفت . اما طی زمان نحوه استفاده از آن دستخوش تغییرات شد ، چرا که افراد زیادی روی این دانه کاکائو تحقیقات انجام دادند و فرآوری آن هر روز بیشتر از دیروز باعث نزدیک شدن کاکائو و شکلات به شکل امروزی آن شد، اگر بخواهیم تاریخی برای تولید و یا تولد شکلات امروزی بیان کنیم باید از سال ۱۸۷۵ و کشور سوئیس نام ببریم که با اضافه کردن شیر به کاکائوی قرآوری شده و دیگر مواد افزودنی توانست شکلات به شکل جامد و یا منجمد امروز را تهیه و به مردم دنیا معرفی نماید. البته تنها شیر نبود که به شکلات اضافه شد تا به شکل امروزی خود تبدیل شود، دیگر مواد اولیه مورد استفاده برای تولید شکلات به قرار زیر می باشد :

 • پودر کاکائو
 • وانیل
 • کره کاکائو
 • شیر
 • شکر
 • اسانس
 • و افزودنی ها ی مجاز دیگر

مرکز خرید شکلات ایرانی

صنعت شکلات سازی در ایران

صنعت شکلات سازی در ایران عمری کوتاه دارد و می توان گفت نسبت به کشور های اروپایی، این صنعت نو پا و جوان می باشد. از حدود ۷۰ سال پیش که اولین شکلات سازی در تبریز شروع به کار کرد تا به امروز کارخانه های زیادی در سراسر کشور ایجاد و به تولید انواع شکلات و تافی مشغول هستند و تلاش دارند تا هر روز بر تنوع و کیفت محصولات خود افزوده تا بازار بیشتر و در نتیجه نظر خریداران بیشتری را به سوی محصولات خود جلب نمایند.

کارخانه های تولیدی شکلات ایرانی در حال حاضر تنها توانسته اند حدود ۵ درصد از بازار شکلات منطقه خاورمیانه و آسیای مرکزی را به خود اختصاص دهند و این بازار بزرگ ظرفیت بالاتری برای مصرف انواع شکلات و شیرنی دارد که اگر کشور ما نتواند این ظرفیت را پر کند دیگر کشورهای اروپایی و یا دیگر کشورهای منطقه این کار را انجام خواهند داد. چنانچه در سال ۲۰۱۳ یک شرکت شکلات سازی کشور ترکیه سه برابر شکلات صادراتی ایران را به بیش از ۱۱۰ کشور جهان صادر کرد.

صنعتت شکلات سازی ایران و بازار خرید و فروش آن می تواند  سهم بزرگی از تأمین درآمد ارزی کشور را بر عهده گرفته و علاوه بر این  باعث اشتغال بخش بزرگی از نیروی کار سرگردان شده و به این ترتیب نقشی مهم در رونق اقتصادی کشور داشته باشد.

مرکز خرید شکلات ایرانی

شکلات ایرانی

مراکز تولیدی شکلات ایرانی ، در استانهای مختلف کشور پراکنده هستند ولی با این وجود بیشتر از ۵۰ درصد از این برندهای تولید کننده شکلات در تبریز و اطراف آن واقع شده است. می توان گفت تبریز قطب تولیدی شکلات کشور می باشد. کارخانه های تولیدی شکلات تلاش دارند تا هر روز بر تنوع محصولات خود افزوده و کیفیت آن را افزایش دهند تا از این طریق بازارهای  بیشتری در داخل و همچنین در خارج از کشور بدست آورند. امروز کشور ما توانسته با تولید انواع مختلف شکلات و تافی به شکل های مختلف بیشتر بازار خرید و فروش داخل کشور را به دست آورد، علاوه بر این تولیدات متنوع کارخانجات شکلات سازی ایرانی توانسته به بازارهای مختلف جهانی راه پیدا کند و باعث رونق اقتصادی بخش شیرینی و شکلات کشور شود. صادرات انواع شکلات ایرانی به کشورهای همسایه هر روز بیشتر از گذشته می شود ولی باید گفت توانی صادرات انواع شکلات ایرانی بیش از این مقدار می باشد و هنوز راه زیادی برای رسیدن به سطوح بالاتر و استفاده از ظرفیت های واقعی وجود دارد.  انواع مختلف تولیدات برندهای شکلات سازی که در بازار داخلی و بازار کشورهای دیگر مشتریان بی شماری دارد عبارتند از :

 • انواع شکلات کادویی
 • انواع شکلات کیلویی
 • انواع شکلات فله
 • انواع شکلات پذیرایی

قیمت شکلات کادویی ایرانی

یکی از تولیدات کارخانجات شکلات سازی ایرانی، انواع شکلات کادویی می باشد. در سال های گذشته، بازار شهرهای مختلف کشور از انواع شکلات کادویی ترکیه ایی و اروپایی پر بود ، اما با تلاش و کوشش برندهای تولیدی شکلات کادویی این بازار از دست کشورهای فوق خارج شد و به برندهای ایرانی رسید. امروز انواع مختلف شکلات کادویی ایرانی در اوزان مختلف و بسته بندی های بسیار جذاب و شیک و البته با شکلاتی خوشمزه و با کیفیت وارد بازار مصرف کشور می شود . شکلات کادویی ایرانی فقط در بازار کشور ما خریدارا ندارد ، بلکه کشورهای مختلف همسایه از خریداران انواع شکلات کادویی ایرانی هستند و هر روز بر تعداد مشتریان و خریداران خارجی انواع شکلات ایرانی  جعبه ای و یا کادویی ایرانی افزوده می شود.

انواع شکلات کادویی ایرانی قیمت های متفاوتی در بازار دارتد که این  تفاوت قیمت شکلات های کادویی به عواملی مانند نوع شکلات و یا برند تولید کننده آن و همچنین وزن و نوع بسته بندی شکلات بستگی دارد. فروشندگان انواع شکلات کادویی برای آن که حاشیه سود مناسبی را بدست آورند از خرید عمده انواع شکلات کادویی استفاده می نمایند به این ترتیب شکلات کادویی را با قیمت مناسب و ارزان خریدارای می نمایند.

مرکز خرید شکلات ایرانی

خرید شکلات کیلویی ایرانی

شاید بتوان گفت که بیشتر خریداران انواع شکلات ، به دنبال خرید شکلات کیلویی هستند. شکلات های کیلویی شامل تمام انواع شکلات های تولیدی برندهای شکلات سازی می باشند.  خرید شکلات کیلویی به دو صورت فله و شکلات پذیرایی صورت می گیرد و خریداران بر اساس میزان نیاز و البته بودجه خود می توانند هر یک از این دو نوع شکلات کیلویی را خریدارای نمایند. مرکز خرید شکلات ایرانی ، انواع مختلف شکلات کیلویی ایرانی ارزان را برای تمام خریداران این نوع شکلات ها فراهم آورده است تا پاسخگوی تمام این خریداراتن باشد. خرید شکلات کیلویی تنها از جانب مصرف کنندگان صورت نمی گیرد بلکه تمام خریداران عمده شکلات نیز اقدام به خرید انواع شکلات کیلویی می نمایند . انواع شکلات کیلویی که برندهای تولید کننده شکلات به بازار مصرف عرضه می نمایند شامل موارد زیر می باشد :

 • انواع شکلات شیری کیلویی
 • انواع شکلات تلخ کیلویی
 • انواع شکلات سفید کیلویی
 • انواع شکلات صبحانه کیلویی
 • انواع شکلات تخته ای کیلویی
 • انواع شکلات شیرین کیلویی

قیمت شکلات کیلویی ایرانی

با توجه به شرایط فعلی جامعه و لزوم رعایت مسائل بهداشتی و سلامتی در کنار موارد سابقی که در بازار وجود داشته و دارد، همچون نوسانات قیمتها ، همکاران ما در این مرکز خرید شکلات ایرانی آماده هستند تا به کلیه سوالات شما درخصوص قیمت انواع شکلات و تافی کیلویی ایرانی، چگونگی ثبت سفارش، شرایط و نحوه ارسال بار پاسخ دهند. برای کسب اطلاعات در این موارد و قیمت شکلات کیلویی ایرانی با ما در تماس باشید.

مرکز خرید شکلات ایرانی

انواع شکلات ایرانی

وقتی برای خرید شکلات به بازار مراجعه می کنیم با انواع مختلف شکلات ایرانی رو به رو می شویم که در گذشته به این صورت نبود و بازار شهرهای مختلف بیشتر از انواع شکلات خارجی پر بود . امروز به مدد همت برندهای تولید کننده شکلات در گوشه و کنار کشور، ما می توانیم انواع مختلف شکلات با نام و برندهای متفاوت را در بازار و فروشگاههای مختلف ببینم و با توجه به نیاز و البته هدف خود ، اقدام به خرید نماییم. انواع برندهای شکلات ایرانی عبارتند از :

 • انواع شکلات آیدین
 • انواع شکلات برنوتی
 • انواع شکلات شونیز
 • انواع شکلاا شیرین عسل
 • انواع شکلات چیچک
 • انواع شکلات مرداس
 • انواع شکلات آی سودا
 • انواع شکلات باراکا
 • انواع شکلات آناتا
 • و …………….

مراکز خرید شکلات ایرانی

یکی از پر فروش ترین تنقلات در کشور ما ، مثل هر کشور دیگر، شکلات است که در انواع شکلات ایرانی و همچنین شکلات خارجی در بازار خرید و فروش می شود. مراکز تولید کننده شکلات ، محصولات تولیدی خود را در انواع مختلف بسته بندی و همجنین اندازه های متفاوت به بازار عرضه می نمایند. مراکز خرید شکلات ایرانی، انواع متنوعی از بهترین شکلات های ایرانی را با قیمت های بسیار مناسب و رقابتی در اختیار خریداران این نوع از شکلات ها قرار می دهند.

خریداران  عمده انواع شکلات ایرانی از راههای مختلف و یا از طریق مراکز متفاوتی می توانند تمام انواع  شکلات ایرانی مورد نیاز خود را خریدارای نمایند که این راهها عبارتند از :

 • خرید شکلات از نمایندگی های فروش
 • خرید از مراکز پخش شکلات
 • خرید شکلات از سایت ها و فروشگاههای اینترنتی
 • خرید شکلات از فروشگاه  ها و سوپر مارکتها

مرکز خرید شکلات ایرانی

مرکز خرید شکلات ایرانی

مرکز خرید شکلات ایرانی ، انواع گوناگونی از بهترین شکلات ها ایرانی را جهت خریداران عمده فراهم کرده است تا آنان بتوانند تمام شکلات مورد نیاز خود را با قیمتی بسیار مناسب و ارزان خریدارای نماینند. همچنین این مرکز خرید شکلات ایرانی ، آماده همکاری با صادر کنندگان شکلات و شیرینی به کشورهای همسایه و دیگر کشورهای دور و نزدیک می باشد. تاجران انواع شکلات ایرانی می توانند از انواع مختلف شکلات ایرانی با قیمتها و کیفیت های متفاوت موجود در این مرکز خرید آنلاین با اطلاع شده و چنانچه مایل باشند از خدمات مشاوره ای این بازار فروش شکلات ایرانی استفاده کرده و بعد از بررسی ، اقدام به ثبت سفارش نموده و خرید خود را نهایی نمایند. البته این خدمات تنها مختص به صادرکنندگان شکلات نیست و کلیه خریداران عمده می توانند از این خدمات بهره من شوند.

جهت امور صادرات انواع شکلات ایرانی با همکاران ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۵۶۰۲۶۳۶

خرید اینترنتی شکلات ایرانی

مرکز خرید شکلات ایرانی ، با استقاده از فروشگاه اینترنتی و سایت، به خریدارانی که مایل هستند از این فضا استفاده کرده و انواع شکلات ایرانی و یا انواع شکلات خارجی را خریدارای نمایند، خدمات ارائه می دهد. خرید اینترنتی انواع شکلات از مرکز خرید شکلات ایرانی ، فرصتی است عالی برای کلیه خریداران انواع شکلات با کیفیت  ایرانی تا تمام شکلات مورد نیاز خود را به صورت عمده و با قیمت بسیار مناسب و ارزان خریدارای نمایند. خرید اینترنتی از مرکز خرید شکلات ایرانی ، می تواند مزایای بیشماری برای شما خریداران عزیز به همراه داشته باشد که عبارتند از :

 • خرید با قیمت ارزان و مناسب
 • کاهش اتلاف وقت
 • سرعت دادن به معاملات و داد و ستدها
 • کاهش هزینه های ناشی از سفر و رفت و آمد
 • کاهش بار ترافیکی شهرها
 • و بسیاری موارد دیگر

مرکز خرید شکلات ایرانی

پخش شکلات ایرانی

خریدارانی که در کار خرید عمده شکلات ایرانی هستند می توانند از طریق ارتباط با مرکز خرید شکلات ایرانی ، تمام شکلات مورد نیاز خود را به صورت عمده خریدارای نمایند، زیرا این مرکز پخش شکلات ایرانی با فراهم کردن انواع متنوعی از محصولات با کیفیت ایرانی توانسته نیاز خریداران عمده انواع تافی و شکلات ایرانی با توناژ بالا در شهرهای مختلف کشور را به راحتی پاسخگو باشد. بازار بزرگ پخش آنلاین شکلات ایرانی ارزان ، انواع بسیاری از شکلاتهای ایرانی  همچنین انواع شکلات خارجی اصل و با کیفیت را با قیمت ارزان و متاسب در شهرهای مختلف کشور توزیع و پخش می کند و خریداران عمده با خرید از این مرکز می توانند حاشیه سود بسیار خوبی بهره مند شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار پخش عمده انواع شکلات ایرانی

بازار پخش عمده انواع شکلات ایرانی

  پخش عمده انواع شکلات ایرانی با کیفیت در این بازار فروش آنلاین شکلات کشوری …

خانه شکلات