فروش شکلات
خانه / انواع شکلات / شکلات فله / مرکز پخش انواع شکلات فله ایرانی

مرکز پخش انواع شکلات فله ایرانی

مرکز پخش انواع شکلات فله ایرانی ،انواع مختلفی از این محصولات را به صورت عمده و با قیمت دست اول عرضه و به فروش می رساند.

مرکز پخش انواع شکلات

صنعت شکلات ایرانی

از سال ۱۳۲۷ که اولین کارخانه شکلات سازی در کشور ما دایر شد تا به امروز این صنعت قدم های بزرگی بر داشته است و تواسنته به یکی زا صننایع مهم و پر سود غیر نفتی تبدیل شود و درآمد ارزی برای کشور به همراه داشته باشد .

تنوع و کیفیت قابل مقاسیه با کشورهای پیشرفته در زمینه شکلات و انواع تافی، زمینه خرید و فروش مناسبی در این حوزه را به فعالان پخش شکلات و نیز فروشندگان عمده فراهم کرده است. اما نکته مهم در این میان بحث قیمت است. در بازار فعلی و به دلیل نوسنات ، خرید شکلات با قیمت مناسب مهم ترین عامل در فروش موفق است. فروش شکلات با قیمت همکار در این مجموعه  و مرکز پخش انواع شکلات بهسانا ،  که با ارائه قیمت های درب کارخانه همراه است، امکان خوبی برای همکاری فراهم آمده است.

مرکز پخش انواع شکلات

انواع تولیدات شکلات در ایران

ما در این مرکز پخش انواع شکلات ، با تهیه سبدی از محصولات متنوع و با کیفیت در طعم ها و بسته بندی های متنوع و همچنین فله و کیلویی در انواع زیر، ثبت سفارشات و ارسال عمده را برای مشتریان انجام می دهیم.

  • انواع شکلات کاکائویی فله و کیلویی
  • انواع تافی میوه ای
  • انواع تافی دارچینی
  • انواع تافی کاکائویی و نارگیلی و وانیلی
  • انواع شکلات کادویی
  • انواع شکلات با مغزهای میوه ای، کاکائویی  و قهوه
  • انواع شکلات صنعتی
  • انواع درازه ساده و مغزدار

 

مرکز پخش انواع شکلات

صادرات انواع شکلات به کشورهای هدف بازار شکلات

شکلات و تافی ایرانی در طول سالیان اخیر، به علت رشد بی سابقه در تنوع و کیفیت محصولات و مهم تر از اینها، تنوع در بسته بندی و زیبایی محصول، صادرات بسیار وسیعی را تجربه کرده است. صنعت شکلات ایرانی بر خلاف بسیاری از صنایع دیگر، با توجه ویژه تولید کنندگان به کیفیت، تنوع و بسته بندی های استاندارد جهانی، تواسنته است جایگاه خوبی در کشورهای هدف صادراتی فراهم نماید و سالانه شاهد افزایش این مقدار نیز هستیم به طوریکه در سال ۹۷ صادرات بیش از یک میلیارد دلار رسیده است .

اگر بخواهیم به کشوهای خریدار و  مصرف کننده انواع شکلات و تافی ایرانی اشاره کنیم باید بدانیم صادرات شکلات ایرانی به بیش از ۷۰ کشور در دنیا انجام شده است که در این میان سهم کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز همسایه های ما شامل کشورهای عراق، افغانستان|، پاکستان، آذربایجان از همه بیشتر شده است. مرکز پخش انواع شکلات بهسانا، آماده است تا شما را در شروع  و تجربه یک صادرات موفق همراهی نماید

کشورهای متقاضی محصولات شکلاتی ایرانی بیشتر به دنبال  خرید عمده محصولات زیر می باشند :

مرکز پخش انواع شکلات

خرید شکلات فله و کیلویی از مرکز پخش انواع شکلات بهسانا

مجوعه بهسانا  مرکز پخش انواع شکلات ، با بهره گیری از کادری  مجرب و متخصص در تولید و پخش انواع شکلات ، تافی و دراژه در توسعه واردات و صادرات شکلات، آمادگی ارسال و ثبت سفارش عمده مشتریان در سراسر کشور و همچنین در خصوص مشاوره و تامین جهت صادرات شکلات به سایر کشورها، خدمات خود را در قالب تامین مستقیم از درب کارخانه و نیز مشاوره انتخاب محصول برای مشتریان و فعالان در حوزه فروش عمده و پخش شکلات به انجام می ریاند. برای اطلاعات بیشتر یا ما در تماس باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com
خانه شکلات