فروش شکلات
خانه / شکلات نوروز / نرخ روز شکلات نوروز در بازار تهران

نرخ روز شکلات نوروز در بازار تهران

نرخ روز شکلات نوروز در بازار تهران بر اساس لیستهای قیمتی ارائه شده در اختیار خریداران عمده و تاجران قرار می گیرد. نرخ روز شکلات نوروز و دیگر شکلات های خارجی بر اساس عرضه و تقاضای موجود در بازار تعیین می گردد با توجه به عرضه و تقاضای بالا برای این محصول از نرخ بسیار مناسبی برخوردار است.

نرخ روز شکلات نوروز در بازار تهران

جهت خرید و فروش این محصول با مشاوران ما در ارتباط باشید. ۰۹۱۲۵۶۰۲۶۳۶

وقتی برای خرید شکلات به بازار مراجعه می کنید با انواع برندهای شکلات ایرانی و شکلات خارجی رو به رو می شوید که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند.آیا با برند شکلات نوروز اشنا هستید؟

آشنایی با شکلات نوروز

شکلات یکی از اقلام خوراکی است که در تمام دنیا با اقبال و توجه گسترده رو به رو است و فعالیت اقتصادی در این حوزه می تواند بسیار سودآور باشد. یکی از انواع شکلاتهای خارجی موجود در بازار کشورمان، شکلات نوروز است که این شکلات در شرکت حصار(خزر) ترکمنستان تولید شده و  از مرزهای مختلف وارد کشور ما می شود.

شرکت حصار (خزر) ترکمنستان در تولید شکلات نوروز خود از شیر شتر استفاده می کند که باعث طعم بی نظیر این شکلات شده است و البته کیفیت بالای آن نیز مثال زدنی است که باعث شده طرفداران زیادی در کشور ما بدست آورد. از این رو فعالیت اقتصادی در این زمینه به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب این شکلات می تواند حاشیه سود بسیار خوبی داشته باشد.

نرخ روز شکلات نوروز در بازار تهران

انواع شکلات نوروز

شکلات نوروز به دو صورت فله و بسته بندی وارد بازار می شود که شکلات فله در کارتن ۳ کیلویی عرضه می شود و نسبت به بسته بندی قیمت بسیار کمتری دارد. شکلات نوروز در طعم های مختلفی تولید می شود که عبارتند از:

  1. شکلات نوروز پرتغالی
  2. شکلات نوروز مغز عسلی
  3. شکلات نوروز کاپوچینو
  4. شکلات نوروز تلخ
  5. ویفر شکلاتی نوروز

نرخ روز شکلات نوروز در بازار تهران

در بازار کشور ما شکلات نوروز مغز عسلی (کاراملی) پرطرفدار تر از انواع دیگر این شکلات است.در اعیاد بزرگ چون نوروز و مراسم های ملی و مذهبی استفاده از انواع شکلات نوروز در کارتن ۳ کیلو گرمی می تواند بسیار از نظر قیمت به صرف باشد.

نرخ روز شکلات نوروز

اگر به دنبال نرخ روز شکلات نوروز در بازار تهران و سایر شهرهای بزرگ کشورمان چون: مشهد، اصفهان، تبریز، زاهدان و…. هستید، بهترین کار مراجعه به فروشگاه ها و وب سایتهای عرضه کننده این شکلات است که کار داد و ستد را برای خریداران و فروشندگان این محصول راحت تر کرده و باعث تسریع معاملات آن می شود. البته باید به این نکته توجه داشت که نرخ شکلات نوروز در بازار تهران و سایر شهرهای کشورمان از شکلات های خارجی موجود در بازار بسیار کمتر می باشد.

نرخ روز شکلات نوروز در بازار تهران

نرخ روز شکلات نوروز در بازار بر اساس ویژگیهای که این محصول دارد تعیین می گردد که عبارتند از:

  1. نوع شکلات نوروز
  2. نوع بسته بندی شکلات نوروز
  3. وزن بسته بندی شکلات نوروز
  4. میزان عرضه و تقاضای شکلات نوروز در بازار
  5. نحوه فروش شکلات نوروز

نرخ روز شکلات نوروز در بازار تهران

شکلات نوروز در بازار تهران

وقتی برای خرید شکلات به مراکز خرید و یا فروشگاهها می رویم با انواع شکلات خارجی مواجه می شویم که انتخاب یک برند با کیفیت و  قیمت مناسب را برایمان سخت می کند. شما برای خرید عمده شکلات نوروز که با توجه به کیفیت بالای آن قیمت مناسبی در بین برندهای خارجی شکلات دارد می توانید از طریق این مجموعه اقدام کرده و محصول مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسب خریداری کرده و یک خرید مطمئن و با صرفه را تجربه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره تلفن ثابت :982128400000
شماره موبایل: 09125602636
آدرس کانال: behsana_chocolate@
پست الکترونیکی: shokolatehome@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده شکلات نوروز با قیمت مناسب

فروش عمده شکلات نوروز با قیمت مناسب

شکلات نوروز اصل و با کیفیت ترکمنستان را می توانید با قیمت ارزان و رقابتی …

خانه شکلات